Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Silnik się dławi, stracił moc


supersonic19

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam maly problem z moca,kupilem dzisiaj a4 1.9. tdi(130)disla . na autostradzie jechalo bez zarzutow, gdy wjechalem w dosc duza wode, zaczelo szarpac i stracilo calkiem moc, z rury lecial czarny dym, musialem sie zatrzymac. gdy odpalalem silnik zaczelo dlawic i gdy wciskalem gaz nie chcialo wejsc na obory,po pewnym czasie na postoju wchodzilo na obrotu i gdy wciskam gaz na postoju to teraz nie ma problemow, ale gdy tylko zaczynam jechac traci moc .gdy docisne pedal gazu po chwili lapie moc ale to nie zawsze i dopiero po jakims czasie. mam problem z podjazdem pod mala gorke, odpalillem go i silnik pracowal z godzine , myslalem ze moze to pomoze,ale jest to samo, nie wiem tez czy czasem mi za duzo nie pali .ale tego jeszcze do konca nie moge sprawdzic. prosze o podpowiedzi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam vaga ,wiec lipa.jestem teraz w uk i mam szach-mat.bo niby mam 1 miesiac gwarancji ale nie wiem czy to przez to czy wjechalem w wode czy przez cos innego, niby ma przyspieszenie ,ale po jakims czasie,musze go trzymac na polsprzegle zeby go rozpedzic ,i wtedy pale sprzeglo,life os brutal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zloz reklamacje, jestes w uk jak napisales wiec sie nie lam i wrooc do goscia ktory ci to gó......no sprzedal, powiedz ze jechales i nagle ci sie to stalo. Niech on sie o to martwi. wrazie czego niech ci kase odda. autko od dealera??? ( garazu???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, jakakolwiek naprawa w Anglii wyjdzie Ci tak 2-3 drożej niż w Polsce

wiem, że niektóre 'garages' and 'car dealerships' nie przyjmują aut z powrotem ale uwzględniają reklamację klienta i naprawiają auto we własnym zakresie

tak czy inaczej mów: I was driving the car down the motorway and suddenly it started to lose its power. As part of your warranty, I would like you to repair it.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jan Dominik

Witam kolego,co do tego dziwnego zachowania sie silnika to miałem ostatnio bardzo podobny problem,zatankuj dobre paliwo ja tez jestem w uk i zawsze tankowalem na bp,a tylko raz zatankowałem na totalu i autko chodziło jak złom. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

miałem podobny problem. wjechałem w kałuże i samochód zaczął tracic moc. dodawałem gazu a on nie przyspieszał. Okazało się że woda dostała się do filtra powietrza, rozerwało a jego części zatkały wlot do turbo. Mechanik wymienił filtr i wszystko działa jak wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć teraz co mu dolega.Pod VAG go podłącz to może wyskoczy błąd i będzie wiadomo co nie co

w wiekszosci przypadkow uszkodzona przeplywka nie wykaze bledu. do diagnozy niezbedne jest wykonanie logow dynamicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...