Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rejestracja aut z Anglii po nowych przepisach co sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

Jak juz na pewno wiecie od dnia 29 maja mamy moiwosc rejestracji aut sprowadzonych z Anglii. Chciałem sie was zapytać co o tym sądzicie ?? Czy zaleje nas fala Anglików bądź czy moze auta tam tak drastycznie zdrożeją, ze nie bedzie sensu ich targać do kraju?

Moze ktoś z szanownych kolegów orientuje sie w kosztach ubezpieczenia takiego autka u nas w Polsce ??

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Opublikowano

podobno OC ma być drozsze o 200%

Opublikowano
  • Autor

O kurczę, jeżeli to prawda to raczej zalanie naszego rynku tymi autami nam nie grozi...☺️

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Opublikowano

Jak bedziemy mieli chociaz w polowie taka kulture jazdy, drogi i oznaczenia jak na zachodzie to czemu nie. Ale w naszym dzikim kraju to pomysl nie trafiony.

Opublikowano

Jak bedziemy mieli chociaz w polowie taka kulture jazdy...

I tu małe ale - jeżeli będziemy mieli chociaz w połowie taka kulture jazdy

Edytowane przez Stichy

Opublikowano
  • Autor

Tez sie wlasnie tego obawiam, ze nasze uosobienie nie zda egzaminu... No ale wiadomo nie mozna wrzucać wszystkich do jednego worka

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Opublikowano

Pozwolicie panowie że wrzucę tu swój komentarz który dałem na yt pod filmem "Czy warto kupić anglika?" na kanale moto doradca:

Witam. Ja bym się skłaniał do anglików ale nie jako pierwsze auto tylko jako dodatkowe do okazjonalnego jeżdżenia. Sam najchętniej kupiłbym jakieś BMW E46 z mocniejszym silnikiem i po wywaleniu zbędnego balastu a wrzuceniu np. półklatki i kubełków bawił się na torze. Powiecie że teraz też tak można. tak - to prawda z tym że musimy mieć jakąś lawetę żeby na ten tor dojechać a to są koszty... Po zmianie przepisów będzie można legalnie dojechać sobie na tor, na torze poszaleć i na koniec wrócić tym samym autem :)

A jako że zrobiła się fajna pogoda to pomyślałbym o jakimś cabrio - B6 i B7 można kupić nawet poniżej 15k... oczywiście często z jakimiś wadami ale pewnie do ogarnięcia :decayed:

Opublikowano

ktoś za to wziął dużą kasę żeby takie coś dopuścić do ruchu. Teraz uwaga na samochody wyjeżdżające za ciężarówki na trasach prawie całą szerokością auta żeby sprawdzić czy nie jedziesz i czymoże wyprzedać...

Edytowane przez Duch^

Opublikowano

Kto wziął kasę i za co... Weź już Emil nie rób jaj z takimi teoriami. Auta musza byc dopuszczone bo sie UE przyczepiła i tyle.

Edytowane przez marekg

Opublikowano

z anglikami jest jak z wszystkim innym - wszystko jest dla ludzi ale mądrych... jak będzie debil to i zwykłym autem narobi szkód... a możliwość rejestrowania anglików wreszcie daje możliwość kupienia i legalnego poruszania się po polskich drogach aut które były produkowane tylko jako "angliki" np. skyline, mitsubishi fto i inne po prostu ciekawe auta...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.