Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] końcówki FIRAD vs BOSCH


zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zawirusowania swojego AFN'a i do zestawu chciałbym wymienić końcówki na .216

Ktoś może z kolegów miał do czynienia w praktyce z końcówkami wtrysków FIRAD?

Firma diesel centrum w ofercie ma bosch(2 437 010 084) za 250pln oraz Firad za 110pln za sztukę.

Jeśli nie ma różnicy, to po co przepłacać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczepie sie do pytania :)

A gdzie zregenerowac w Wawie wtryski z końcówkami 216 ?[br]Dopisany: Październik 24, 2008, 02:36:12 _________________________________________________Mam zamiar zakupić końcówki wtrysków 216 .. ale mam pytanie..czy podejdą do mojego AFN-a całe wtrysyki od LT/T4 2.5 TDI..( rzędowa piątka) :mysli:

Końcówki czy całe nowe wtryski ?[br]Dopisany: Październik 30, 2008, 08:45:53 _________________________________________________Co do końcówek. na allegro sa zestawy końcowek ( Bosch) po 199 zł / szt.

Firad to Włoska produkcja..nie wiem czy jest sens rzeźbić ..lepiej zsadzić Boscha .

Jeśli macie jakieś lepsze ceny/namiary prosze na PW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan kryjący się pod tym nickiem z Allegro to osoba absolutnie warta polecenia!!!

Towar ma tylko oryginalny i najwyższej jakości.

AFN na 216 bez zmiany turbiny wyciągnie ok 140 KM. Zmieniając turbo można osiągnąć ok 160 i więcej KM na pompie 10. Przy pompie 11 i mocnym turbo nawet ok 170 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...