Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny wódki na Śląsku


ParasoleK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Przymierzam się do kupna wódki weselnej.Jestem zainteresowany wódkami : Pan Tadeusz , Stock , Wyborowa , gdyż zebrały najlepsze opinie :) Dzwoniłem do pewnej hurtowni , przy ilości 100 butelek Pani podała mi cenę za Wybrową 0.5 22 zł z groszami , Pan Tadeusz 21,44 bodajże a Stock 21,77.Może ktoś kupował niedawno wódkę i może coś powiedzieć o tych cenach?dobre czy wysokie ?:D pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przymierzam się do kupna wódki weselnej.Jestem zainteresowany wódkami : Pan Tadeusz , Stock , Wyborowa , gdyż zebrały najlepsze opinie :) Dzwoniłem do pewnej hurtowni , przy ilości 100 butelek Pani podała mi cenę za Wybrową 0.5 22 zł z groszami , Pan Tadeusz 21,44 bodajże a Stock 21,77.Może ktoś kupował niedawno wódkę i może coś powiedzieć o tych cenach?dobre czy wysokie ? :D pozdrawiam.

Kolego może najpierw się zastanów czy aby tego na pewno chcesz :decayed: He He no dobra koniec żartów ja dokładnie rok temu kupowałem BOLSA PLATINUM za 19,50 i był nie zły - nie mylić z tym okrągłym biedrowym :wink: kaca po nim nie było i dobry do drinków ..... a i cena dobra, sprawdź go sobie w jedyny słuszny sposób :drinks: , z tych co podałeś wybrał bym WYBOROWĄ ładna butelka szczególnie ta nowa będzie ładnie wyglądać na stole a i jest dobra jeszcze się nie zdążyła popsuć niestety co do ceny to mam porównanie z czasu kiedy sam kupowałem i wtedy ona kosztowała 19.00 , tylko trzeba wziąść poprawkę na to że ja potrzebowałem 250 butli :decayed: więc ceny jak na dzisiejszą akcyzę masz chyba nie najgorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę jeszcze poszukać jakiejś hurtowni i zadzwonić, popytać bo chyba taniej nie znajdę :D Wydaje mi się że przy ilości 250 butelek faktycznie było by po 20 zł , także może nie jest najgorsza ta cena.Wczoraj byłem w Auchan i Tadziu był za 24 z groszami , Wyborowa 23 z drobnymi a Stock chyba też 23.Dzwoniłem do tej hurtowni : http://www.alti.com.pl/index.php?option=com_wrapper&Itemid=38.Jeślima ktoś namiary na jakąś inną , gdzie zaopatrywał się w wódkę , będę wdzięczny za pomoc :)A co do testowania to ja tak nie za bardzo hehe Nie przepadam ogólnie za alkoholem a co dopiero wódka , chyba bede musiał jakiegoś testera wynająć :) Jak 2 piwa na rok wypiję to wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę jeszcze poszukać jakiejś hurtowni i zadzwonić, popytać bo chyba taniej nie znajdę :D Wydaje mi się że przy ilości 250 butelek faktycznie było by po 20 zł , także może nie jest najgorsza ta cena.Wczoraj byłem w Auchan i Tadziu był za 24 z groszami , Wyborowa 23 z drobnymi a Stock chyba też 23.Dzwoniłem do tej hurtowni : http://www.alti.com.pl/index.php?option=com_wrapper&Itemid=38.Jeślima ktoś namiary na jakąś inną , gdzie zaopatrywał się w wódkę , będę wdzięczny za pomoc :)A co do testowania to ja tak nie za bardzo hehe Nie przepadam ogólnie za alkoholem a co dopiero wódka , chyba bede musiał jakiegoś testera wynająć :) Jak 2 piwa na rok wypiję to wszystko :D

Ło matko :grin: to na Śląsku tacy abstynenci :) Swoja drogą to dobra robota by była zrób z chłopakami ze swoich okolic spota i testujcie :grin: Nie bierz stock-a strasznie się zepsuł butla ładna ale nic po za tym a rano po odespaniu będziesz przepraszał że się na nią skusiłeś, dla mnie żóbrówka=stock=gorzka żołądkowa wszystkie na początku były nie złe ale teraz to się zrobiły pomyje. Ja w wódkę zaopatrywałem się w hurtowni w Pułtusku Panda czy jakoś tak ale to zupełnie inne strony możesz testowo zadzwonić się zapytać o cenę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100 butelczynach oszczędzisz może 200 zł. W skali kosztów wesela kwota mało istotna a co się nastrzępisz języka to żal pomyśleć. Zadbaj raczej o to aby była dobra....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Tadeusz dobra cenę masz, przy tej ilości płaciłem po ok 23zl za sztukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...