Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny wódki na Śląsku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Przymierzam się do kupna wódki weselnej.Jestem zainteresowany wódkami : Pan Tadeusz , Stock , Wyborowa , gdyż zebrały najlepsze opinie :) Dzwoniłem do pewnej hurtowni , przy ilości 100 butelek Pani podała mi cenę za Wybrową 0.5 22 zł z groszami , Pan Tadeusz 21,44 bodajże a Stock 21,77.Może ktoś kupował niedawno wódkę i może coś powiedzieć o tych cenach?dobre czy wysokie ?:D pozdrawiam.

Opublikowano

Witam.Przymierzam się do kupna wódki weselnej.Jestem zainteresowany wódkami : Pan Tadeusz , Stock , Wyborowa , gdyż zebrały najlepsze opinie :) Dzwoniłem do pewnej hurtowni , przy ilości 100 butelek Pani podała mi cenę za Wybrową 0.5 22 zł z groszami , Pan Tadeusz 21,44 bodajże a Stock 21,77.Może ktoś kupował niedawno wódkę i może coś powiedzieć o tych cenach?dobre czy wysokie ? :D pozdrawiam.

Kolego może najpierw się zastanów czy aby tego na pewno chcesz :decayed: He He no dobra koniec żartów ja dokładnie rok temu kupowałem BOLSA PLATINUM za 19,50 i był nie zły - nie mylić z tym okrągłym biedrowym :wink: kaca po nim nie było i dobry do drinków ..... a i cena dobra, sprawdź go sobie w jedyny słuszny sposób :drinks: , z tych co podałeś wybrał bym WYBOROWĄ ładna butelka szczególnie ta nowa będzie ładnie wyglądać na stole a i jest dobra jeszcze się nie zdążyła popsuć niestety co do ceny to mam porównanie z czasu kiedy sam kupowałem i wtedy ona kosztowała 19.00 , tylko trzeba wziąść poprawkę na to że ja potrzebowałem 250 butli :decayed: więc ceny jak na dzisiejszą akcyzę masz chyba nie najgorsze.

Opublikowano
  • Autor

Muszę jeszcze poszukać jakiejś hurtowni i zadzwonić, popytać bo chyba taniej nie znajdę :D Wydaje mi się że przy ilości 250 butelek faktycznie było by po 20 zł , także może nie jest najgorsza ta cena.Wczoraj byłem w Auchan i Tadziu był za 24 z groszami , Wyborowa 23 z drobnymi a Stock chyba też 23.Dzwoniłem do tej hurtowni : http://www.alti.com.pl/index.php?option=com_wrapper&Itemid=38.Jeślima ktoś namiary na jakąś inną , gdzie zaopatrywał się w wódkę , będę wdzięczny za pomoc :)A co do testowania to ja tak nie za bardzo hehe Nie przepadam ogólnie za alkoholem a co dopiero wódka , chyba bede musiał jakiegoś testera wynająć :) Jak 2 piwa na rok wypiję to wszystko :D

Opublikowano

Muszę jeszcze poszukać jakiejś hurtowni i zadzwonić, popytać bo chyba taniej nie znajdę :D Wydaje mi się że przy ilości 250 butelek faktycznie było by po 20 zł , także może nie jest najgorsza ta cena.Wczoraj byłem w Auchan i Tadziu był za 24 z groszami , Wyborowa 23 z drobnymi a Stock chyba też 23.Dzwoniłem do tej hurtowni : http://www.alti.com.pl/index.php?option=com_wrapper&Itemid=38.Jeślima ktoś namiary na jakąś inną , gdzie zaopatrywał się w wódkę , będę wdzięczny za pomoc :)A co do testowania to ja tak nie za bardzo hehe Nie przepadam ogólnie za alkoholem a co dopiero wódka , chyba bede musiał jakiegoś testera wynająć :) Jak 2 piwa na rok wypiję to wszystko :D

Ło matko :grin: to na Śląsku tacy abstynenci :) Swoja drogą to dobra robota by była zrób z chłopakami ze swoich okolic spota i testujcie :grin: Nie bierz stock-a strasznie się zepsuł butla ładna ale nic po za tym a rano po odespaniu będziesz przepraszał że się na nią skusiłeś, dla mnie żóbrówka=stock=gorzka żołądkowa wszystkie na początku były nie złe ale teraz to się zrobiły pomyje. Ja w wódkę zaopatrywałem się w hurtowni w Pułtusku Panda czy jakoś tak ale to zupełnie inne strony możesz testowo zadzwonić się zapytać o cenę .

Opublikowano

Na 100 butelczynach oszczędzisz może 200 zł. W skali kosztów wesela kwota mało istotna a co się nastrzępisz języka to żal pomyśleć. Zadbaj raczej o to aby była dobra....

Opublikowano

ja kupowalem wyborowa na wesele 220 sztuk i mialem za 18,50 :)

Opublikowano

Pan Tadeusz dobra cenę masz, przy tej ilości płaciłem po ok 23zl za sztukę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.