Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 1.9TDI B5


Coody

Rekomendowane odpowiedzi

Co do poprawnej pisowni to przepraszam za ten błąd :embarrassed:. Jeżeli chodzi o błodnik... może nie dało rady znaleźć poliftowego ale nie chce ciągnąć tego tematu dalej, bo nie do tego ten dział stworzony. Kodu na górze radja nie ma ale już wiem, że aby go wpisać należy jednocześnie nacisnąć "RDS+TP" i troszke poczekać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coody jeśli uraziłem Ciebie i Twojego mechanika to sorry :decayed: Ale wg mnie zakładanie błotnika przedliftowego do autka po lifcie jest totalnym bezsensem. Nie chodzi mi tylko o wygląd, bo ten ktoś musiał się dodatkowo napracować, chociażby z lampami... Mylisz się kolego pisząc, że jeśli autko było bite to my już uważamy je za złom. Wcale tak nie jest, mało które autko nie miało już jakiejś przygody przez ok. 10 lat. Co do emotów to nie wiem w czym one Ci przeszkadzają :decayed:

Przyjemnego użytkowania życzę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coody jeśli uraziłem Ciebie i Twojego mechanika to sorry

Mnie nie uraziłeś :). Ten mechanik to żaden mój, nie mam pojęcia co za człek mi to robił :E , bo ja już kupiłem ją z takim błotnikiem więc spoko, nie ma sprawy :wink4:. A wracając do tematu to narazie trzeba zakupić zimówki wraz ze stalowymi felgami, bo wiadomo że takich szkoda na zime, no i oczywiście zmieniarke. A gałke planuje zakupić taką: http://www.allegro.pl/item462335913_podswietlana_galka_audi_skora_a3_a4_a6_a8.html Narazie tyle :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...