Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o pomoc w podłączeniu wiązki uniwersalnej haka w A4 B9


bobi45

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów.

Prośba o pomoc w podłączeniu wiązki haka.

Kupiłem gotowy zestaw westfalii + wiązkę 7 pin z modułem uniwersalnym (potrzebuję do lekkiej przyczepki DMC 750kg)

Wszystko poszło sprawnie (mechanicznie) jednak mam problem z namierzeniem przewodów. Po lewej stronie w wiązce do lampy udało się namierzyć przewód od kierunkowskazu i światła stop.

Jednak pozostałe mnie pokonały :( na jednym jest stale 12V a na innym około 7V, kurde nie wiem co robić.

Włączanie świateł pozycyjnych nic nie zmienia, podobnie mam problem ze znalezieniem przewodu od przeciwmgielnego w tylnej klapie, też miernik pokazuje jakieś głupoty.

Ktoś ma jakąś wiedzę w tym temacie, chyba nie ma tam sygnałów cyfrowych? Lampy z tyłu mam ledowe z pływającymi kierunkowskazami.

Pacjent: A4 B9 2020 2.0 TFSI (150HP)

Prośba o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykup sobie dostęp online na godz. (ok. 8€) na erWin Audi i ściągnij sobie schematy tylnych lamp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% że nie zrobisz tego bez sterownika haka. lampy ledowe są sterowane cyfrowo (a przynajmniej półcyfrowo bo jest diagnostyka która wykrywa padnięte moduły led). będzie wyrzucało błędy nawet jeśli uda Ci się to podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...