Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie włącza się nawigacja A4 B6


Duła

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nawigacje w bagazniku, w schowku z lewej strony.

Jakis czas temu wlozylem plytke zeby sprawdzic czy dziala. Swiecila sie czerwona lampka, plytke normalnie przyjelo i odpalilem tylko niestety po niemiecku :-)

Chcialem sie zorganizowac w temacie polskich mapek i okazało sie, ze ta czerwona lampka juz sie nie swieci, plyty nie chce oddac, i nie chce sie uruchomic. Minelo tylko 2 tyg i nie byla uzywana.

Bezpiecznik od nawigacji sprawdzilem i jest ok.

Czy navi ma jakis swoj bezpiecznik z tylu jak np radio? Jesli tak to jak ja wyciagnac?

Bede wdzieczny za jakies pomysly i porady.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznika w navi brak a wyciąga się go takimi samymi kluczykami jak ori radio.

Są tam 2 małe szczeliny w które te klucze trzeba włożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a masz jakis pomysl co sie moglo stac?

Dodam ze podlaczono odwrotnie akumulator i walnal bezpiecznik od radia ale tylko ten i radio dziala wszystkie sprawdzilem i sa ok, a skoro z tylu navi nie ma bezpiecznika to chyba sie nie przepalila?

Czy ona sie koduje jakos po odlaczeniu akumulatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro podpięty został akumulator odwrotnie to navi mogła powiedzieć papa bo ona akurat nie jest w żaden sposób zabezpieczona. woją drogą co za d...l montował akumulator :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Polska kolego i cuda sie zdarzaja :-) mechanik np mi ten akumulator rozladowal bo caly dzien na przekreconym kluczyku i dmuchawie byl :-(

Ale poradzilem sobie Panowie :-) nawigacja z bagaznika posiada z tylu bezpiecznik 5A. Po wymianie zaczela dzialac :-) dzieki Fido za info o kluczykach bo akurat takie mialem :-)

Takze temat rozwiazany, pozoraje teraz przeszukac forum odnosnie spolszczenia i mapy polski aktualnej :-)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawigacja z bagaznika posiada z tylu bezpiecznik 5A

Patrz, byłem pewny że nie ma, sam ostatnio wytargałem napęd do czyszczenia i nie zauważyłem. :facepalm:

Ślij PW to podeślę pliki do map i spolszczenia BNS 4,2

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.06.2015 o 22:02, Fido napisał:

Patrz, byłem pewny że nie ma, sam ostatnio wytargałem napęd do czyszczenia i nie zauważyłem. :facepalm:

Ślij PW to podeślę pliki do map i spolszczenia BNS 4,2

Witam jestem tu nowy mam navi w bagazniku ale nie mam płyty skond mozna kupic  taką plyte możecie pomuc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2017 o 20:49, kondzio306 napisał:

Witam jestem tu nowy mam navi w bagazniku ale nie mam płyty skond mozna kupic  taką plyte możecie pomuc 

Do bnsa sam możesz sobie wypalić płytę z nawigacją bo wystarczy zwykła nagrywarka, dobra płyta najlepiej verbatim i trochę czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...