Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świrnięcie elektryki


koszykj

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Problem nr 1(Najważniejsiejszy): dziś wymieniałem mikrostyk z tyłu, podczas tego "dzytęło" mi (dotykając tylko jednego kabelka z dwóch) oczywiście izolowanym narzędziem, po czym zorientowałem się, że nie działa centralny (z pilota i kluczykowo), elektryczne szyby, fis otwierając prawe drzwi pokazuje, że otwarte są oba, sprawdzałem czy bezpiecznik nie rypnął, ale jeśli to ten przy skrzynce koło kierownicy (bezpiecznik centralki) to wszystko jest ołrajt. Ktoś ma jakiś pomysł?

Problem nr 2(Duużo mniej ważny i zupełnie nie jest związany z powyższym wydarzeniem): właczając światła czasem mi się nie włącza prawa tylna postojówka, jak puknę w klosz to bez problemu się zapala i działa już cały czas.

Edytowane przez koszykj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiej usterki to wyczyść styki w lampie i w kostce lampy. Zapodaj jakiś kontaktron.

Odnośnie centralnego to sprawdź pompkę, kostki oraz mikrostyk i drzwi. Zerknij na przewody w drzwiach czy nie masz zwarcia do masy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnione:

1sza sprawa: bezpiecznik ale nie ten od centralki tylko od modulu komfortu posze

2ga sprawa: "kończące się" ale nie przepalone do konca jedno z włókien żarówki

Edytowane przez koszykj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...