Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] zaślepione smarowanie turbiny


srebrny

spadek mocy  

  1. 1. spadek mocy

    • turbina
    • silnik
      0


Rekomendowane odpowiedzi

ten układ nie będzie pracował bez turbiny, to jest jak naczynia połączone (z jednego ujmiesz to i z drugiego ubędzie), turbina daje moc więc nie będziesz śmigał bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

padła mi turbina ale niemam kasy narazie to mechanik zaslepil mi smarowanie turbiny i jest bez.Teraz auto jest powolne i niemogę go rozpędzi powyżej 100 czy to jest normalne gaz jest do połowy a jak cisne do podłogi to nic niedaje.prosze o podpowiedz

tak to normalne.... zaślepka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

padła mi turbina ale niemam kasy narazie to mechanik zaslepil mi smarowanie turbiny i jest bez.Teraz auto jest powolne i niemogę go rozpędzi powyżej 100 czy to jest normalne gaz jest do połowy a jak cisne do podłogi to nic niedaje.prosze o podpowiedz

:shocked: :shocked:

Dwa słowa mega druciarstwo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale turbo przed naprawa było padnięte dymił strasznie i wci ągneła mi cały olej az zalało intercooler

to teraz cie czeka jeszcze robota z dokładnym przeczyszczeniem intercoolera :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaślepienie turbiny jest możliwe, jak pisze kolega, ale tego nie powinno się robić. Jeżeli próbowałeś już deptać bryczkę bez smarowania to towja turbina nadaje się na złom, a nie do regeneracji, bo na bank już się zatarła na samym początku odcięcia oleju.

POstaraj się wymienić w najbliższym czasie turbinę, bo szkoda traktorka - on potrzebuje powietrza!!! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...