Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z elektryką, brak klaksonu, przepalona żarówka, wyświetlacz, obsługa klimatyzacji


JaToNieNosik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam kilka problemów i pytań co do elektryki.

1. Pali mi się ikonka takiej jakby przepalonej żarówki, wszystkie światła świecą:

e408eae8564057d2.jpg

Mogę jeszcze raz sprawdzić ale patrzeliśmy i światła były ok.

2. Mam kilka wypalonych pixeli w wyświetlaczu centralnym, ile kosztuje wymiana wraz z wyświetlaczem? Czy można by wtedy dołożyć navigacje?

3. ESP - jak ono działa?, po włączeniu na desce rozdzielczej zapala się jego ikona, taki trójkąt wraz z kółkiem, pali się ciągle, a powinien chyba się zapalać tylko w chwili jego użycia?

4. Pilot nie otwiera drzwi może to baterie, jeszcze to sprawdzę, po otwarciu drzwi z kluczyka otwierają się tylko te od kierowcy hdy je otworze i wejdę a nie włoże kluczyka do stacyjki to po pewnym czasie takjaby włączy się alarm? zaczną mrygać szybko światła awaryjne, gdy włoże kluczyć do stacyjki otwierają się wszystkie drzwi, domyślam się że tak to powinno się odbywać? Audi były wyposażone w jakiś autoalarm?

5. Nie mam klaksonu :( gdzie szukać przyczyny? Bezpiecznik?

6. Kilka pytań do deski rozdzielczej,

mca82t13uhqq.jpg

+ - mode służy do ustawienia zegarka i daty?

przycisk check?

kluczyk?

0.0 to wiem :P

7. Sterowanie klimatyzacja? Czy można włączyć nawiew bez klimy?

d5dpz9atu3lp.jpg

Pierwsza szczałka od góry co oznacza?

Knefel econ?

I ten między strzałeczkami?

Tam na samym dole włączamy podgrzewanie tylnej szyby i bocznych tylnich szyb czy przodu?

8. W drzwiach mam takie oto przyciski: do czego one służą?

wl494n4tvzra.jpg

9. Nie mam oryginalnego radia a będę takowe kupował, w aucie widzę mikrofon na górze czy był tam jakiś zestaw głośnomówiący lub może idzie odbierać i podłączyć telefon z fabrycznym radiem?

Trochę tego się uzbierało, za wszelkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klimy to można . Nawiew bez klimy jest jak się świeci econ.

Szyby przód po lewej tył po prawej . Boczne to nie grzałka a antena.

Licznik?? Zainwestuj w kolorowy a wtedy możesz mieć navi.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So system alarmu czy coś takiego . Automatyczne otwieranie bramy,system przechyłu . Zależy jeszcze od modelu . Możesz dokładny opis wyguglać bo jest tam tego sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. Najpierw zawsze po włączeniu zapłonu pojawia się informacja która to żarówka ( oczywiście w obcym języku ;)

Ad 3. Przycisk ESP służy do wyłączania ESP, jak go naciśniesz to kontrolka się pali i jest wyłączone, pali się caly czas jak coś jest nie tak. Jak nie wyłączysz ESP to zapala się podczas jazdy gdy zadziałowuje

Ad 4. Bateria może, ale spróbuj zaprogramować: wkładasz kluczyk do stacyjki, naciskasz na pilocie przycisk lock albo unlock i trzymasz, przekręcasz aż się kontrolki zapalą i na około chyba 10 sek. trzymasz, potem puszczasz cofasz kluczyk i już - nie zawsze za pierwszym razem zaprogramuje, potem spróbuj otworzyć zamknąć.

Ad 6. Ściągnij sobie przewodnik użytkownika do Audi a4 b6 z internetu, zaspokoi on połowe twoich pytań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ad 6. Ściągnij sobie przewodnik użytkownika do Audi a4 b6 z internetu, zaspokoi on połowe twoich pytań

A dokładniej Instrukcję obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...