Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Triumph speed four


Buszek

Rekomendowane odpowiedzi

Moj pierwszy motocykl suzuki gs500 poszedl w dobre rece,

9m9js3wx.jpg

takze triumph wpadl tydzien temu

6jodqfc8.jpg

W skrocie:

12/2002

600cc

97koni

4,5s do 100

Wersja oryginalna, pomaranczowy kolorek, z dodatkow na ta chwile nowy tlumik sportowy.

Prowadzi sie pieknie, troche sporo mocy jak na przesiadke z 38koni.

Mial byc vfr800, ale ten trafil sie okazyjnie :D

Wstawie wiecej zdjec pozniej, jeszcze sie jaram :D:P

W planach

- na pewno grzane lapy na zime

- prawdopodonie plug na dol bo wyglada lepiej

- nie mam oslonki na siedzenie pasazera wiec jak spoko bedzie wygladac to tez

- jak znajde ksiazke do niego to przod swiatla przerobka by dzialaly dwa na mijania

Czas pokaze co jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez szukam moto...mozesz rzucic cene na PW? Ja szukam.KTM Duke

Kumpel chce takiego samego pomarańczka sprzedać. Chyba 2003r i około 25tys przebieg. Wszystko porobione. Około 7.5tys zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moj tyle samo przebieg tyle ze w milach, no i tu taniej w UK. Ogolnie polecam bo wozidlo fajne, troche taki monster przez wage ale do okielznania, z mojego punktu widzenia oczywiscie, latalem tylko sv650 i gs500. Takze dla ciebie Stano pewnie zabawka by byla :D

Koles od ktorego bralem sam ma hayabuse, bmw 1150rt i yamahe choopera, wiec to byla zabawka ktorej mu bylo szkoda marnowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak kilka razy dosiadłem Triumpha to się czułem jak na kursie jazdy gdzie Gladiusa się ujeżdża. Dobre moto na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gladius troche mniej kucy :P ja robilem prawko w uk na yamaha xj6 fajny potworek ale troche kosztuje i malo miejsca dla pasazera z tylu

Kilka fotek jak obiecałem:

MRJX3X.jpg

0iQBoL.jpg

AbxoRJ.jpg

Wstawiłem jeszcze przekaźnik bo nie było aby obie przednie lampy świeciły, no i butki kupiłem z triumph'a bo wcześniej miałem krótkie sidi:

mp16oE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny motorek w fajnej cenie ;) silniki są polecane? jedyna rzecz ktora mi sie nie podoba to lampy z przodu ;D wyglądają jakby motor mial wytrzeszcz ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem silnik spoko, jak na tę warunki tu i naprawy czy części w miarę tanie. Mnie tylko te dwie suszarki wkurzają po bokach ale jak kupi się pług do niego to powinno się zgubić. Te lampy spoko jak świecą dwie, nowy triple już ma te lampy bardziej jak oczy, ten trochę jak Et wygląda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian jak dla mnie bajka, bez żadnych większych problemów. Wpadła nowa opona na przód Bridgestone, grzane łapki ale myślę o osłonach z ktm na ręce :D w moim kolorze ciężko mi znaleźć pług dolny więc chyba będę szukać białego. Chyba że do tego czasu sprzedam bo ciągle mam bitwę z kobietą o subaru :D

xxg4kodt.jpg

Takie coś zakupiłem di pucowania, muszę jeszcze polerke jakąś ogarnąć by go trochę dopiescic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...