Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] CZY PASUJE???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM

cZY MOŻE MI KTOŚ POWIEDZIEĆ CZY TAKA FELGA BĘDZIE PASOWAŁA NA NORMALNĄ GUMĘ 195/65/15???

http://moto.allegro.pl/item466900229_c103_mb_15_5x100_vw_seat_nowe_felgi_aluminiowe.html

Opublikowano

mocowanie srubek powinienes dokladnie sprawdzic , fachowcem nie jestem ale chyba masz 5x112 a nie 5x100, ale jak juz wspomnialem fachowcem nie jestem

Opublikowano
  • Autor

nie o to chodzi. to do golfa mają być felgi?! o szerokość felgi się rozchodzi. na normalnągumę czy będzie pasowała??

Opublikowano

Na 7'' feldze guma bedzie nieco napieta, zalezy jaki efekt chcesz uzyskać.

Opublikowano
  • Autor

cholera ma ładnie wyglądać ale zaczynam się martwić!! :wallbash:

Opublikowano

Rozmiar opony na felgę w sam raz.Ładniej by wyglądało 205 ale 195 nie będzie za wąska.

Opublikowano

Będzie pasować. Ale tak jak kolega pisze 205 i efekt będzie lepszy :tongue4:

Opublikowano

205/60 ofc

Opublikowano

cholera ma ładnie wyglądać ale zaczynam się martwić!! :wallbash:

Nie wiem czy przy 15" będzie ładnie wyglądać :gwizdanie: Zeby B5 w miare wygladało to pasuje minimum 16" włozyć :good:

Opublikowano

Przecież mowa o Golfie (MKIV jak sądzę), a nie B5...

Opublikowano

nie o to chodzi. to do golfa mają być felgi?! o szerokość felgi się rozchodzi. na normalnągumę czy będzie pasowała??

Pewnie że o Golfa. W B5 15" to jak już na zimę :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

dzięki wielkie All. trochę sie wystraszyłem ale najwyżej trochę ją naciągnie. :>

teraz do mojej b5 muszę jakieś felgi znaleść miałem 17 na 225/45 ale tak mnie trzęsło na naszych polskich drogach(szybkiego ruchu) że sprzedałem. teraz jakąś 16 na 245/? muszę założyć. tylko jaki wymiat tu najlepiej pasuje??

Opublikowano

chyba żartujesz? 16/245?? 16/55/205 i nic nie trzęsie... :)

Opublikowano

245 to za szeroka opona dla 16". Bierz tak jak kolega napisał 205/55/R16 :>

Opublikowano
  • Autor

chyba żartujesz? 16/245?? 16/55/205 i nic nie trzęsie... :)

na 225/45/17 mnie trząsło!!

Opublikowano

chyba żartujesz? 16/245?? 16/55/205 i nic nie trzęsie... :)

na 225/45/17 mnie trząsło!!

to może czas zrobić przegląd zawiechy :mysli: ja jeżdżę latem na 225/45/17 a zimą na 205/55/16 i większej różnicy nie widzę :) jest mała w spalaniu tylko :wink4:

Opublikowano

Zależy o jakie trzęsienie mu chodzi. Może ma utwardzone zawieszenie i stąd to trzęsienie. Ja między 215/45/R17 a 195/65/R15 czuję różnicę i to bardzo, tylko że to już 2" na feldze :tongue4:

Opublikowano

no zależy o co chodzi faktycznie... a Ty masz za to trochę mniejsza oponkę niż "ustawa przewiduje"... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zawieszenie mam normalne w miarę sprawne ale na lato w dół 30mm idzie.

Opublikowano

no to jak wymierzysz zawiechę to zakładaj 17/45/225 i będziesz mieć kompromis między komfortem a wyglądem :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.