Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tarcze tył rdzawka


Janis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zauważyłem, że po tegorocznej zimie ( mimo, iż nie była jakaś straszna ) zauważyłem duże ślady tył hamulców. Hamować to hamuje wiadomo, ale chciałbym wymienić na nowe od razu z zaciskami może, ponieważ jednem mechanik powiedział, że mogły się zaciąć w środku repertuarki czy coś takiego jakie doradzilibyście na wymiane ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na youtubie masz sporo filmow , jesli nie pozrywasz gwintów odpowietrznika i śruby "banjo" to dasz sobie rade , tylko nie dopusc do wycieku calego plynu ze zbiorniczka ( bo odpowietrzanie komplikuje) Co potrzebne ? zestaw naprawczy {gumy) z tłoczkiem lub bez(zalezy od stanu) z prowadnicami lub bez ,smar

Edytowane przez xork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio zauważyłem, że po tegorocznej zimie ( mimo, iż nie była jakaś straszna ) zauważyłem duże ślady tył hamulców. Hamować to hamuje wiadomo, ale chciałbym wymienić na nowe od razu z zaciskami może, ponieważ jednem mechanik powiedział, że mogły się zaciąć w środku repertuarki czy coś takiego jakie doradzilibyście na wymiane ? :)

Wejdz na dzial ogloszenia komercyjne i napisz do jednego z forumowiczów np.dzik i dostaniesz co potrzebujesz lacznie z porada co wybrac.Wszystko szybko i sprawnie z zadowoleniem 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...