Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lusterka


dawid12

Rekomendowane odpowiedzi

podgrzewanie lusterek jak jest wyłączone lub włączone to jest napięcie na kablach 0,33 jakie powinno być napięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponizej 5st. napewno powinny dzialac,jesli tylna szyba grzeje to lusterka tez powinny grzac i temperatura niema tu nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co było niejasne w mojej wypowiedzi? Może i powinny, ale nie będą grzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj to co napisales,teraz zamien ponizej na powyzej i bedzie wszystko jasne i prawidlowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewanie nie działa poniżej 5*C.

No tu się nie zgodzę z Tobą... w każdej temperaturze gdy wciśne przycisk podgrzewania tylnej szyby ( więc i lusterek ) to po chwili lusterka są cieplutkie. Sprawdzałem w zimę oczywiście chodzi tak samo jak w innych porach roku i innych temperaturach wyższych niż 5'C.

podgrzewanie lusterek jak jest wyłączone lub włączone to jest napięcie na kablach 0,33 jakie powinno być napięcie

Sprawdziłem u mnie napięcie podczas wymiany prawego wkładu bo coś mu nie grało... Więc w stanie spoczynku (gdy nie włączysz ogrzewania tylniej szyby + lusterek ) jest u mnie 0.33 V .. gdy włączysz ogrzewanie na lusterkach jest od razu 6.0 V (5.90 / 5.99 V ) i utrzymuję się do momentu gdy czujnik automatycznie go nie odłączy. Btw. Różnica wkładu oryginalnego, a zamiennika jest ogromna. Oryginalny - jest za***iście ciepły. Zamiennik - wystarczy na tyle aby po prostu się od mroził ; ). Lepiej dołożyc do oryginału.... ( dołożyc... zamiennik 40zł - oryginal - 179 zl ASO Toruń ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...