Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Otwieranie auta z pilota nie działa


revi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym właścicielem A4 B5 kombi 1.9 115 AJM.

Od kupna nie działały scyzoryki. Odpalają auto ale nie otwierają guzikiem. Jak wsadzam kluczyk i przekręcam to otwierają centralnym oraz domykają i otwierają szyby.

Byłem u kluczykaży (trzech) i sprawdzili, że jeden pilot wysyła sygnał a jeden nie.

Więc próbowali zakodować tego jednego pilota ale nic z tego.

Powiedzieli że auto nie ma modułu komfortu i nie da się komputerem tego zrobić a mechanicznie się nie da więc odesłali mnie do domu.

Pompka w bagażniku jest jak nowa.

Byłem w audi aby sprawdzić jaki nr powinna mieć oryginalna pompka i podali mi 4 numery. Żaden nie zgadza się z zamontowaną u mnie.

Czy jest możliwość że nie działa antena w aucie ? ta od odbioru sygnału z pilota i wysyłania do pompki.

Wydaje mi się że jest coś takiego bo do pompki w jednej z kostek wchodzi kabel antenowy który zajmuje dwa piny (ekran + sygnał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz chyba wszystko o adaptacji kluczyków poczytaj na pewno coś ciekawego i pomocnego tam znajdziesz

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to z 10 razy. Nie działa żadne z kodowań. Trzeba szukac usterki więc pytam gdzie jest odbiornik z antena ?


Czy to jest jedyne forum A4 B5 ?

Jestem bardzo rozczarowany brakiem aktywności według mnie w tak prostym temacie dla klubowicza, który przerabiał już taki problem.

Jak dla nowego użytkownika tego forum bardzo zniechęcający impuls.

Centralny naprawiony - przyczyna albo nie tak pompka - albo zepsuty jej odbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...