Skocz do zawartości
IGNOROWANY

skrzynia biegów-problem


MrLanC

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od tego co się stało

przy gwałtownym ruszeniu coś strzeliło i skrzynia przestała reagować , następnego dnia auto było u mechanika stwierdził on że półoś się wysunęła i łożyska w skrzyni się rozsypały.

Auto stoi już u niego 2 tygodnie , nigdzie nie może znaleźć tych łożysk.

Dzisiaj do mnie dzwonił i powiedział że był w intercarsie i na nr vin widnieje skrzynia automatyczna o nr GEB , a mam manualna 5 biegową GFT.

Panowie trochę namieszałem , ale mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi :decayed:

Pytanie czy naprawdę tak ciężko jest dostać elementy do skrzyni? Widzicie jakieś inne rozwiązanie niż szukanie ich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Udaj się do serwisu i poproś o potwierdzenie tej wiadomości...Na tej skrzyni którą masz musi być jeszcze nr.katalogowy oprócz symbolu,na półosi zresztą też i tu należy szukać.Nawet jak zrobili przeszczep to jakiś czas to chodziło i nie było wibracji-czyli było OK...Może się rozsypała z przebiegu i starości a Twój start pomógł.Zadzwoń do tego gościa,opowiedz mu zdarzenie i poradź co zrobić.Ja od niego biorę części,ma dobry wybór i nie jest za drogi... http://allegro.pl/skrzynia-biegow-audi-a4-b6-vw-passat-b5-1-8t-ftw-i5456903395.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...