Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 INK *AirRide * Black Line * Dare * by Zimny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W posiadaniu od 10.2014 ale dopiero teraz znalazlem czas na opisanie i przedstawienie wam mojego samochodu...
Standardowo A4 B7 z oznaczeniem silnika BPW czyli 140KM jednostka diesla :)(zaszło kilka zmian co do mocy etc.) ale o tym później :)

Na zewnątrz :

*koła 3SDM 0.01 18" 8,5/9,5' 215/40

*zawieszenie gwintowane Raceland

*usunięto oznaczenia z tylnej klapy
*detale typu znaczki "AUDI" oraz przedni gril pomalowane PlastiDip w kolor czarny
*czarne szyby

*przednie reflektory LED + xenonHID 6000K

*oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED made by Tomnik

Wnętrze :

*skórzana tapicerka

*stacjamultimedialna RNS E + zestaw BT + pełny FIS

*standardowo pełna elektryka drzwi (szyby,lustra...)

*4ramienna kierownica MF

*dodałem lampke ambiente nad lewarek zmiany biegów

10ec6c336197dc44med.jpg6bb9f4636c488fcemed.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tutaj kilka fotek z zmiany koloru detali na czarny

9f5c40aea8d6d2f5med.jpge406762797fb31f5med.jpg8c1856402feeabd2med.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wspominałem szybciej o mocy silnika...
Poprzedni właścieiel zrobił program na ok 165KM z mega wielkim nagłym przyrostem Nm co skutkowało ze sprzeglo uślizgiwało... do czasu kiedy poleciała turbinka... efekt widać

01fabcc8f1b355a1med.jpg

Korzystając z okazji tego nieszczęścia wrzuciłem turbinke z BRD od naszego kolegi z forum adifek (Genesis Turbo)

84d2be9daba1f75emed.jpg

Po wrzuceniu BRD turbo późno wstawało ogólnie trzeba było na nowo wystroić, pomógł mi w tym Grzegorz Dawiec chłopak z Rybnika zajmuje sie chipami etc.
Tutaj poamiry na Dyno :)
9b331358f3615d4emed.jpg

To co wyszło w zupełności mi wystarcza i tym razem bezpiecznie doladowanie 1,65Bar i limiter EGT 680st
d056f94c3492fe25med.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18.06.2015 Przyszła mi zamówiona dokładka zderzaka przedniego z Leona Cupra
8e578be9a83b9feamed.jpg

Edytowane przez dzimny

Opublikowano

fajna sztuka , tylko przednie lampy kwestia gustu :wink:

Opublikowano

Da radę wypchnąć jeszcze de przednie koła jakimś dystansem? Tył bardzo ładnie usiadł a wydaje mi się że przód się chowa. Auto bardzo ładne, ale lampy przednie...no nie wiem.

Opublikowano

Lampy przednie bo od tego by trzeba bylo zaczac absolutnie nie w moim guscie,kola bardzo ciekawe,ogolnie ciekawa audi:-) pozdrawiam

Opublikowano

Ladna sztuka, lampy moim zdaniem lipa.. gleba git ;) daj fotke z dokladka.

Opublikowano

Kolega z Rybnika, ale jeszcze nie widzialem na naszych drogach ;D pozdrawiam!

Opublikowano

Była Gablota Przemka :) Widziałem Cię nie raz w Wodzisławiu,mam sentyment do tego samochodu bo w Identycznym kolorze jak mój :P

652ed9aba7fe24cdmed.jpg

Pozdro :)

Opublikowano
  • Autor

Co do lamp to przymierzam sie do oryginalnego Bi-xenonu, a kola przednie beda wypchane dystanse(10mm) juz mam tylko trzeba je poprawic :)

Opublikowano

lampy nie są najgorsze a napewno lepsze od popularnych B8 style ;)

pokaż środek.

Opublikowano
  • Autor

lampy nie są najgorsze a napewno lepsze od popularnych B8 style ;)

pokaż środek.

ba75a35a63883bcdmed.jpg

Opublikowano

No jak mówisz, że w dobrych rękach to będę śledził wątek :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzis udało sie w pracy przetoczyć dystanse... 10mm :)
3af7832a2f27bd44med.jpg

Opublikowano

Dystanse na przód rozumiem? Bo na tył z centrowaniem nie wejdzie na piastę?

Opublikowano
  • Autor

Dystanse na przód rozumiem? Bo na tył z centrowaniem nie wejdzie na piastę?

Na przod... ale tyl by tez weszedł :)

Kolnierz centrujacy jest wytoczony pod wymiary otworu w feldze tzn. 73.1 :)

Opublikowano

Aa bo felga nieoryginalna :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Aa bo felga nieoryginalna :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

3SDM

Dziś się odbył montaż dokładki + dystanse 10mm przód

Chciałem to zrobić profesjonalnie żeby nie odpadło etc. Nie obyło się bez zdjęcia zderzaka...

441c9fe29a4fd56dmed.jpg

Zeszlifowałem oryginalne zaczepy aby dokladka ładnie przylegała do zderzaka

970ca9bd33c44b09med.jpg

Dokładka nitowana więc cieżko będzie ją ukraść, trzyma sie lepiej niż oryginał w Leonie :)

b858d8263b6ce7c4med.jpg

A tak na samochodzie już

2714366d6aee28dcmed.jpg

88e91cc3d940f9aamed.jpg

P.S. Jak wam się widzą dystanse z przodu, niewiem czy nie zmienić ich na 20mm :)

Edytowane przez dzimny

Opublikowano

A jakie masz ET i szerokość z przodu ?

Opublikowano
  • Autor

A jakie masz ET i szerokość z przodu ?

18" x 8,5J ET45

Opublikowano

To mogłeś spokojnie dołożyć 15mm.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.