Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 INK *AirRide * Black Line * Dare * by Zimny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zderzaczek z S-line by tu ładnie siadł :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W ramach luzu odświeżyłem zaciski hamulcowe (docelowo bedą 320mm)
6395a77b0414df27med.jpg

3a0d28a9ff5ac110med.jpg

+ założyłem pakiet światło od użytkownika vts do tylnych drzwi (przednie po weekendzie)

Edytowane przez dzimny

Opublikowano

to jest pomarańcz czy czerwień , bo na fotach tak bardziej pod pomarańcz wpadają :wink:

Opublikowano
  • Autor

czerwień... niewiem czemu tak wyszło:/ chyba słońce tak to zrobiło bo te z kołem to juz normalnie

Edytowane przez dzimny

Opublikowano

Czym malowałeś zaciski??

Rozbierałeś wszytko czy na samochodzie malowałeś??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czym malowałeś zaciski??

Rozbierałeś wszytko czy na samochodzie malowałeś??

Dystanse : podkad + czerwony sprey do hamulcow

Zaciski : standardowo czerwony Hammerite, malowane na samochodzie...

Dzis 21.07.15

Wymieniłem wahacze górne :)

a9ef58a55ba0994cmed.jpg

Glinkowanie + Politura Mequire's + Wosk Collinite 476

46c1e7f90ad3d6d5med.jpg

Edytowane przez dzimny

Opublikowano

Jakiej firmy te wahacze górne kupiłeś ?

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Jakiej firmy te wahacze górne kupiłeś ?

Jakies tam niemieckie podróby Dichstein cos takiego tylko dla tego zeby miec stare do regeneracji na "sztuke"

Kilka zmian na ten sezon.

Wpadł Air-Ride, składany przezemnie :)

34b2e86683d60d31med.jpg

1ef361cfd5ff8724med.jpg

oraz hamulce 320mm 3.0 TDI wypiaskowane oraz pomalowane proszkowo na kolor złoty

8a8ed7140c85a318med.jpg

Edytowane przez dzimny

Opublikowano

Psssyt.... :good: Na jakich gratach składałeś powietrze? Jakaś zabudowa?

Opublikowano
  • Autor

Psssyt.... :good: Na jakich gratach składałeś powietrze? Jakaś zabudowa?

*Kompresor Viair 444c

*Poduchy Rubena przod 2x130, tył 3x130

*zawory budzetowe pneu-tec 1/4

*armatura 10/8

*okucia mojego pomysłu wykonane przez "AleCoPneumatic"

Wszystko schowane w kole

Edytowane przez dzimny

Opublikowano

Fajnie AUTO :dancing:

Opublikowano

Ładnie się prezentuje :thumbup1:

Jakie et felgi na tyle ?

Opublikowano
  • Autor

Ładnie się prezentuje :thumbup1:

Jakie et felgi na tyle ?

et40

Opublikowano

furka zacna;) no i air jakieś zdj zabudowy jak masz to ogarnięte?;)

Opublikowano

Powietrze. ...mniam:) sam kiedyś miałem. ..miło wspominam:)9.5 et 40 tak ładnie chowa się w blachy czy grzebales przy kątach:)

Ile litrów butla ??

Edytowane przez fajgi

Opublikowano
  • Autor

20L
Delikatnie zrobiony negatyw, podczas jazdy kola sa prosto


furka zacna;) no i air jakieś zdj zabudowy jak masz to ogarnięte? ;)

Zabudowy brak.
Wszystko schowane w kolo :P Bo niedlugo bedzie musial sie tam zmiescic m.in. wózek :P

Opublikowano

no jak masz butle 20l to dało się zmieścić miałem podobnie.wrzuć drugą butle więcej zabawy;p

Opublikowano

armatura 10/8 to nieźle gumy wykręca na wahaczach od szybkich skoków :decayed: dobrze leży :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

no jak masz butle 20l to dało się zmieścić miałem podobnie.wrzuć drugą butle więcej zabawy;p

Poki co zostaje tak jak jest :) Viair 444c na 20L wsam raz

armatura 10/8 to nieźle gumy wykręca na wahaczach od szybkich skoków :decayed: dobrze leży :thumbup1:

Jakos specialnie nie jest mega szybko :) napewno nie tak jak na 1/2

Opublikowano

masz może filmik jak siada na tych 1/4 zaworach? bo jestem ciekaw jaka jest różnica między twoimi a 1/2.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.