Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z kontrolka air bag i świateł


czester11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Zmieniłem auto na nowszy model czuli b6.

Auto ma parę drazniacych mnie mankamentów. Mianowicie:

Po 10 min zapala się air bag wiem że poprzednik zmieniał akumulator. Wyczytałem że trzeba teraz wgrać VIN do licznika. Czekam na znajomego aż będzie miał czas bo niestety nie posiadam sprzętu i wiedzy.

Druga rzecz to to że świeci mi się kontrolka od samopoziomowania swoatel poprzednik zmieniał lewa lampę ponieważ ktoś mu uszkodził. Czy wystarczy adaptacja?

Trzecie to nie mogę wyłączyć ESP. Po wyciskaniu przycisku na postoju nic się nie dzieje. Kontrolka zapala się tylko podczas uruchomienia.

Czwarta to już bardziej mechanika chyba ale wczoraj wycieraczki oszalała i Zatrzymuje się nie pod maską i centralnie na szybie w położeniu maksymalnym czyt. Pion.

Mechanizm chodzi dodam że po włączeniu Czasowej startują z pozycji pionowej na dół i powrót i stają. Jak wyłączenie silnik i je ręcznie ustawie tak jak ma być i włączę znowu zatrzymała się jak wcześniej jakby położenie początkowe się zmieniło w sterowniku czy co tam tym steruje.

No i tylna też nie działa.

Ktoś może jest z okolic trójmiasto i mógłby pomóc z vagiem byłbym bardzo wdzięczny. Napewno się odwdziecze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zmiana aku nie ma nic do poduszki

2. Żadnego VIN u nie wgrywa się

3. Trzeba sprawdzić jakie błędy powodują zapalanie się kontrolki

4 Jako że masz byka też od ESP możliwe że coś jest nie tak z taśmą w kierownicy lub czujnikiem kąta skrętu tez znajdujący się w tej taśmie

5. Zmiana lampy i uruchomienie instalacji podczas zmiany generuje błąd. Tu trzeba wykasować błąd i zrobić adaptacje-nastawy w 55 module w VAGu opis tego jest na forum więc nie będzie to filozofia.

6. Wycieraczka pewnie ma zatarty mechanizm i nie trzyma się dobrze na wielolinie. Jak to naprawić tez możesz znaleźć na forum info

7. Tylna wycieraczka j.w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...