Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.5 TDi Dziwne stukanie w silniku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,mam taki problem ,z pod maski wydobywa sie dziwny dzwiek , raz go slychac a raz nie , takie jakby gluche powietrze sie wydobywalo I zauwazylem tez ze przy kednym z wtryskow jest mokro . Jaki moze byc powod ? Jeszcze jedna uwaga , przy odpalonym silniku ,gdy odkrecilem korek od oleju wydobywaly sie spaliny.

Opublikowano

Kolego uzupełnij profil i przedstaw się w odpowiednim dziale i wtedy coś doradzimy.

Opublikowano
  • Autor

Profil uzupelniony.

Dodam jeszcze zdjecie pogladowe.

http://www.directupload.net/file/d/4026/26ao8z8i_jpg.htm

Edytowane przez Spiczek

Opublikowano

Na to że mokro koło wtrysków to te uszczelki guowe do wymiany. A o dźwiek fajnie byłoby uslyszec jakbys nagrał. A to że dym to moga być uszczelniacze na zaworach nagraj to wszystko i cos wywróżymy.

Opublikowano
  • Autor

Mam filmik tylko niebardzo wiem przez jaki portal go wrzucic.

Opublikowano

Na youtube

Opublikowano
  • Autor

Nie man konta ,cos innego?

Opublikowano

zippshare.com

Opublikowano
  • Autor

http://www42.zippyshare.com/v/JQbeKocZ/file.html

Mam filmik ,okolo 30 sec najlepiej to slychac takie charakterystyczne tssst tssst ,jak by powietrze pod cisnieniem .

Jeszcze jedna uwaga , ciagle musze dolewac plyn chlodniczy bo ciagle go ubywa ,jaki moze byc powod ?

Opublikowano

A nie widać żeby gdzieś płyn kapał na asfalt jak stoi odpalony bo jezeli nie to uszczelka zdechła i ztad dolewanie płyny i w korku spaliny. Był przegrzany może. A filmik nie działa.

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio mi temperatura skoczyla ponad 110 lekko I odrazu zgasilem ,poczekalem I dolalem wody, ale nie stracił mocy ani nic,a mechanik mi powiedzial ze cofa spaliny ,dlatego sa spaliny w tum korku od oleju , nie wiem o co mu chodzilo...

Jezeli uszczelka pod jedna z glowic to jaki koszt naprawy?

Myslisz ze jak pojade na computer to cos wiecej sie dowiem,jaka jest przyczyna tych usterek?

Edytowane przez Spiczek

Opublikowano

Jakikoszt napraw nie wiem bo ja wszystko sam robię. No dobrze byłoby pojechać na komputer skad jestes bo ja mam kompa zawsze chetnie podlacze.

Opublikowano
  • Autor

Z pomorskiego , Chojnice , Czersk

Opublikowano

A ja zachodniopomorskie Kołobrzeg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam to samo.dźwięk jakby uciekahaxego powietrza pod ciśnieniem. Okazało się, że odleciały trzy dzwigienki pod pokrywą zaworów. Do wymiany wałki popychacze, dzwigienki, filtr odmy, który jest odpowiedzialny za utrzymywanie stałego ciśnienia w silniku, wydaje mi się, że ten dźwięk, to właśnie przez zawalony filtr. U mnie koszta to: wałki z popychaczami dzwigienkami i pestkami 2500+ 1000 rozrząd (paski, rolki itd.) 300zl filtr odmy do tego wymiana oleju z filtrem pewnie też z 300-400zl uszczelki pod pokrywy 100zl i robocizna jeszcze dojdzie, strzelam, że z 1000zl

Opublikowano

Mam to samo.dźwięk jakby uciekahaxego powietrza pod ciśnieniem. Okazało się, że odleciały trzy dzwigienki pod pokrywą zaworów. Do wymiany wałki popychacze, dzwigienki, filtr odmy, który jest odpowiedzialny za utrzymywanie stałego ciśnienia w silniku, wydaje mi się, że ten dźwięk, to właśnie przez zawalony filtr. U mnie koszta to: wałki z popychaczami dzwigienkami i pestkami 2500+ 1000 rozrząd (paski, rolki itd.) 300zl filtr odmy do tego wymiana oleju z filtrem pewnie też z 300-400zl uszczelki pod pokrywy 100zl i robocizna jeszcze dojdzie, strzelam, że z 1000zl

nie taniej wyjdzie zrobić swap na 1.9 tdi awx

Opublikowano

Wyjdzie taniej... Ale klekot 1.9 to nie zdrowe 2.5 ...

Opublikowano

Dokładnie. Jak bym go odpalił i usłyszał klekoczące 1.9.... Ehhh nie chce nawet myśleć :D Wolę włożyć trochę kasy w to 2.5 :) Poza tym moc 1.9 - 115km??130?? 2.5- 180km

Edytowane przez nowakd14

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.