Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rejestracja anglika pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!
Pytanie skierowane do osób które się tym zajmują bądź miały z tym do czynienia.
Jak wygląda zarejestrowanie takiego auta:
Kupuje anglika z dowodem V5C, robie przekładkę na lewo (kokpit, układ kierowniczy, lampy itd) i jak sprawa wygląda dalej? Przeczytałem pare tematów o tym w internetach ale są tak pomieszane i niespójne że wole dopytać zanim cokolwiek zdziałam. Za pomoc z góry dziękuję!

Opublikowano

Dajesz komus kto ci zrobi porzadnie przekladke. Polecam wroclaw serwis kristoff. Po czym koleszka robi ci przeglad. Zalatwiasz ubezpieczenie i mozesz wrocic na kolach potem rejestracja i tyle.W tamtym roku to przerabialem.

Opublikowano

Ponoć już nawet nie trzeba przekładki robić żeby zarejestrować, z tym że składki OC mają być droższe.

Opublikowano

Ponoć już nawet nie trzeba przekładki robić żeby zarejestrować, z tym że składki OC mają być droższe.
Tak już można rejestrować angliki. Wysokość składki OC nie jest jednak najważniejszym problemem. Poważniejsza wydaje się być kwestia bezpieczeństwa. Jakoś sobie nie wyobrażam podjęcia manewru wyprzedzania bez odpowiedniej widoczności, no ale ... niektórzy potrzebują większych dawek adrenaliny...
Opublikowano

Ludzie tak jeżdżą i się przyzwyczajają był kiedyś program o tym. Jakieś dodatkowe lusterka mają niektórzy.. Człowiek to sprytna bestia szybko się uczy... Jednak boję się że dużo pseudokierowcow będzie musiała uczyć się na bledach, które nie tylko im zaszkodza... Ostatnio musiałem dać po gębie takiemu w tico... Co by było jak by miał w tej cenie jakaś Vectre z kierownicą po prawej stronie wolę nie myśleć...

Opublikowano
  • Autor

Ja tam sobie zrobie tą przekładke ;) dzięki za pomoc!!

Opublikowano

anglik to do miasta albo na autostrade min 2 pasy wtedy nie ma problemu, mozna zarejstowac be przekladki, trzeba tylko wymienic licznik na europejski, ramiona wycieraczek z podszybiem i lampy przod, allianz i 2 innych ubezpieczycieli ubezpiecza auta tak jak europejczyki np 600zl za insignie eu i 600z za uk, inni ubezpieczyciele stosuja zwyżki nawet po 300-600%

troche info tutaj

http://www.auto-swiat.pl/porady/jak-znalezc-najtansze-ubezpieczenie-oc-dla-anglika/dfywnf

Edytowane przez rav85

Opublikowano

Ludzie tak jeżdżą i się przyzwyczajają
Taa. Jeden facet się powiesił... początkowo się trochę rzucał, ale potem się przyzwyczaił...
Opublikowano
  • Autor

dobre ;D

Opublikowano

Jestes z Katowic wiec proponuje podjechac do Wadowic

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zG0wgcOnC604.khmrtcEGKNrM&hl=en_US

Gosc jest konkretny. Zrobi przekladke, uzupelni plyny, nabije klime, ustawi zbierznosc oraz ewentualny przeglad. Mieszkasz na Slasku wiec nie musisz miec opini rzecoznawcy.

Opublikowano
  • Autor

Jestes z Katowic wiec proponuje podjechac do Wadowic

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zG0wgcOnC604.khmrtcEGKNrM&hl=en_US

Gosc jest konkretny. Zrobi przekladke, uzupelni plyny, nabije klime, ustawi zbierznosc oraz ewentualny przeglad. Mieszkasz na Slasku wiec nie musisz miec opini rzecoznawcy.

Przekładkę zrobie sam u siebie na warsztacie ;) chodziło mi bardziej o to jak to wygląda ze strony papierkowej.

Opublikowano

Jestes z Katowic wiec proponuje podjechac do Wadowic

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zG0wgcOnC604.khmrtcEGKNrM&hl=en_US

Gosc jest konkretny. Zrobi przekladke, uzupelni plyny, nabije klime, ustawi zbierznosc oraz ewentualny przeglad. Mieszkasz na Slasku wiec nie musisz miec opini rzecoznawcy.

Przekładkę zrobie sam u siebie na warsztacie ;) chodziło mi bardziej o to jak to wygląda ze strony papierkowej.

Standartowa procedura jak w przypadku bezwypadkowego auta od niemieckiego lekarza. Ktory nawet do kosciola autem nie jezdzil, bo bym niewierzacy. Gdybys mieszkal np w malopolsce wtedy potrzebna dodatkowo opinia rzeczoznawcy. Czyli przychodzi taki jelop, robi kilka fot. Wypisuje papier ze wszystko ok i inkasuje kilka stowek za nic nie robienie.

Edytowane przez mariuszsmietana

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.