Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Złącze diagnostyczne - bezpiecznik?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Czy złącze diagnostyczne posiada jakiś bezpiecznik w aucie? jeśli tak to gdzie i jaki nr?

Podłączam do auta komputer Kabel VAG+Can Commander 3.6 i inne. Włączam na Ignition.

Zawsze mam PORT : OK

Interfejs: Not ready - nie wykryto.

Proszę o pomoc, dlaczego nie widzi interfejsu?

Opublikowano

Jaki masz kabelek. Pewno coś ze sterownikami.

Opublikowano
  • Autor

Ten.

VAG COMMANDER 3.6 VW AUDI 88-2008r K+CAN LICZNIK !

http://allegro.pl/showItem2.php?item=5101598914

PomożE ktoś?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Sterowniki do kabelka musisz przeinstalowac w kompie, komp ich nie widzi, miałem podobnie z VCDS

Opublikowano
  • Autor

Na jakie? Robiłem re Intrall i dalej to samo. Jakiś link? Do sterowników.

Żaden program mi nie widzi.

Czy VCDS czy Polski VAG czy VAG Commander.

Identycznie .. :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez grax

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam. Nie chciałem zakładać nowego tematu. Czy ktoś z Was próbował przenieś gniazdo diagnostyczne w inne miejsce w celu zabezpieczenia przed kradzieżą? Chodzi mi o to czy same gniazdo ma w sobie w miare na tyle zapasu przewodów aby je przenieść w inne miejsce. I czy jest w ogóle możliwy taki manewr?

Opublikowano
Dnia 25.06.2015 o 20:56, grax napisał:

Witam.

Czy złącze diagnostyczne posiada jakiś bezpiecznik w aucie? jeśli tak to gdzie i jaki nr?

Podłączam do auta komputer Kabel VAG+Can Commander 3.6 i inne. Włączam na Ignition.

Zawsze mam PORT : OK

Interfejs: Not ready - nie wykryto.

Proszę o pomoc, dlaczego nie widzi interfejsu?

prawa strona kokpitu ( listwa bezpieczników czarna ) nr 7 (5A) -wtyczka diagnostyczna

Opublikowano
24 minuty temu, krzychu wałb napisał:

prawa strona kokpitu ( listwa bezpieczników czarna ) nr 7 (5A) -wtyczka diagnostyczna

Kolego, gdzie z prawej strony kokpitu są bezpieczniki?

Opublikowano

w a4 b8 bezpieczniki znajdują się z lewej i w prawej stronie czołowej części kokpitu

 

Opublikowano
1 minutę temu, krzychu wałb napisał:

w a4 b8 bezpieczniki znajdują się z lewej i w prawej stronie czołowej części kokpitu

 

I nr 7, 5A jest na pewno od gniazda?

Opublikowano

na 99% bo ja mam a4 b6 ale znajomy ma b8 

 

Edytowane przez krzychu wałb

Opublikowano

Poszperałem trochę w Elsie i nie wiem czy dobrze rozumuje, ale tak jest w roczniku chyba powyżej 2011

Przechwytywanie.PNG

Zawartość dodana 44 minutes later

Kolego, miałeś racje. Sprawdziłem dokładnie na pewno nr 7 czarny 5A odpowiada za gniazdo diagnostyczne

Opublikowano

Przy podłączenie kabla do OBD zaświeca się dioda w interfejsie ? jeżeli tak to jest zasilanie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.