Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Golf II 1Z, .216, 11mm, de110, hdk 248, fmic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Wykres na powyzszych gratach, walek rozrzadu ori, turbosprezarka tez jeszcze ori T15.

GolfDyno20150505.jpg

Opublikowano

Jak na T15 to wynik bardzo dobry !

Dymienie akceptowalne ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Na jakim doładowaniu to jedzie ? no i jak dymienie ?

Opublikowano
  • Autor

Dymienie niestety w calym zakresie, na wyzszych biegach nie jest zbyt dokuczliwe. Bodajze 1,2 lub 1,25, z tym ze tylko jak wstaje overboosty, nie przekraczajace 1,5.

Edytowane przez Gaszka

Opublikowano

Dosyć spore overboosty. Jakie turbo planujesz włożyć do tego samochodu ? Myślę, że teraz paliwa masz śmiało do 170-180 KM

Edytowane przez tomasz102

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Troszke duze ale widzialem wieksze w seryjnych autach. Mala hybryda czeka na montaz - GT17/20.


Up. Nowy wykres. Zmiana na vnt - vb/vc w obudowie v. Moment sciagniety z powodu brakow trakcji, u gory braklo paliwa. Po naprawie pompy powinien sie ukazac polepszony wykres.

12193561_1074910922541630_28280306254767

Opublikowano

Miałem prawie taki sam wykres na identycznych gratach tylko turbo brd i wlasnie słabej 11 :D poprawisz pompę to z kolei skończy sie wydajność wtrysków ,ale ogólnie bardzo ładnie ;)

Opublikowano
  • Autor

Kolego a jak Ci BRD wstawalo na takim setupie, plynnie czy raczej jak w wiekszosci, agresywnie i nagle?

Wtryski juz chyba maja koncowke ale jeszcze musze poszukac DE143 i walka SDI, z poprawiona pompa moze bedzie 200+ a potem cos wiekszego :)

Opublikowano

ile te turbo ci dmucha? nagraj jakis filmik od 0-200:D

Opublikowano

Jakie obsady siedza w twoich 0.216??

Opublikowano
  • Autor

Dmucha max 1,6b. Nie ma warunkow na krecenie filmikow ;)

Obsady, tzn?

Opublikowano

Dmucha max 1,6b.

1.6 bez overboostu??

wsumie racja trakcja pewnie dopiero na 4biegu:P

Edytowane przez baca2309

Opublikowano

Kolego a jak Ci BRD wstawalo na takim setupie, plynnie czy raczej jak w wiekszosci, agresywnie i nagle?
U mnie bylo 200nm/1600 ,250/1800, 360/2000 czyli w sumie tak jak ta Twoja hybryda ;)
Opublikowano
  • Autor

1.6 bez overboostu??
wsumie racja trakcja pewnie dopiero na 4biegu:P

Idzie jak po sznurku doladowanie.
Jak jest mokro to na 3 mozna w miare jechac, przed sciagnieciem dolu nie dalo rady.

U mnie bylo 200nm/1600 ,250/1800, 360/2000 czyli w sumie tak jak ta Twoja hybryda

Ladnie rowno i prawie identycznie :)

Opublikowano

Obsady, tzn?

Rozpylacze wtryskow...

Opublikowano
  • Autor

Wuzetem DSLA150P764

Opublikowano

Tez mam takie u siebie.One musza byc ciut wieksze otworki niz u konkurencji bo wyniki bardzo ladne na nich wychodza.

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem co z nimi. Wszyscy pisza o magii oryg Boschowskich koncowek a WZM tez potrafi cos zrobic jak widac.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.