Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja Audi Avant STCC A4 B6 1.8T BEX QUATTRO S-Line 210 KM 336 Nm :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :)

Jestem w posiadaniu tego maleństwa już 1,5 roku A4 B6 1.8T BEX QUATTRO S-Line 210 KM 336 Nm :)

Samochodzik zakupiłem od Szweda w Szwecji samochodzik serwisowany do końca . Samochodzik kupiłem już taki po modyfikacjach

zostało w nim przerobione parę rzeczy dzięki czemu wygląda fajnie a mianowicie ;

- felgi zmienione na oryginalne r19/35/235

-lampy zmieniłem sam na Bixenon

- wydech cały zmieniony

- lampy przydymione tylne

- brewki z przodu

- przyciemka szyb

- cały program wraz z filtrem stożkowym obudowanym

i inne rzeczy :)

http://www.directupload.net/file/d/4032/9beltd6z_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4032/g5tdipo8_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4032/2oav556z_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4032/ks823ytr_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4032/ia4xtdwg_jpg.htmhttp://www.directupload.net/file/d/4032/pnzyyihw_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4032/yi73u3so_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4032/5ton77v5_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4032/d428cui6_jpg.htmhttp://www.directupload.net/file/d/4032/6qbiwkr3_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4032/6ttyvax3_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4032/j97r5xg6_jpg.htm

Opublikowano

Fajnie wszystko , kolor, środek ale znaczek quattro to albo zdejmij albo załóż w tym miejscu gdzie trzeba. S- line też nie ori bo za wysoko.

Opublikowano
  • Autor

Fajnie wszystko , kolor, środek ale znaczek quattro to albo zdejmij albo załóż w tym miejscu gdzie trzeba. S- line też nie ori bo za wysoko.

ok zaraz zmienię .:) grill był wymieniany a potem nie zwróciłem zbytnio uwagi na dokładne umieszczenie ich :)

Opublikowano

Fajny sprzęt, ale Jacek ma rację - umiejscowienie znaczków od razu zwraca uwagę. Ja zostawiłbym tylko Q :)

Druga kwestia to łezki, B6 moim zdaniem mają idealnie 'skrojone' lampy więc są zbędne, no ale to ma się Tobie podobać a nie mnie :-)

Edytowane przez devey

Opublikowano

Fajna :-) gratki na jasnej feldze fajniej wygląda moim zdaniem ;-)

Opublikowano
  • Autor

No własnie mam mały dylemat z felgami bo czarny nie pasuje jednak wiec zastanawiam się nad białym albo zostawić jak była na ładnym srebrnym co sadzicie ?:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.