Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z mojej strony takie pytanie, czy między puchą filtra a turbo jest mocno ciasno, czy tylko ciasno? Bo różnie się czyta.

Ori rura od puchy filtra nie pasuje ze względu na średnicę wejścia, czy też z tego powodu, że GTB inaczej "leży" niż ori turbo?

Pytam ponieważ sam się przymierzam do wymiany turbo, miało byc GTC1549VZ, ale może jednak GTB1756VK skoro siada w miarę "luźno" bez spawania z kolektorem.

 

Ogólnie ładna własnoręczna robota, to mi się podoba :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Jest ciasno ale jakiejś tragedii nie ma :-) Ori wąż nie pasuje gdyż jest większa średnica wejścia w zimną stronę turbiny, ale oczywiście też nie będzie pasował wydech bo turbo trochę inaczej leży , będzie za krótki i ma oczywiście inną flanszę . Oczywiście pamiętaj że GTB trzeba przerobić na podciśnienie . Mi się udało to fajnie ogarnąć i nawet na programie z BRD nawet to wstaje w miarę szybko a mam dodatkowo jak widziałeś zimną stronę z GTB22 :-)

Opublikowano

Kiedy stroisz? Bedziesz zmienial wałek...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, rrrudy25 napisał:

Kiedy stroisz? Bedziesz zmienial wałek...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Tak. Mam niedługo delegacje z pracy więc dopiero jak wrócę to wymienię wałek panewki i szklanki i chyba kevlar na tarcze dam i wtedy tylko strojenie zostaje :-) 

Opublikowano

Felgi jak były by większe to był by kosior :P ja dla tego poszedłem w 19 9,5j

A wydech ładnie komponuje się w dokładkę muszę przyznać. Ja jednak pójdę w styl S4 u siebie jakoś w czerwcu. Mam nadzieję że 3.0TDI trochę odezwie się w końcu :P

Zapraszam do siebie

Opublikowano
  • Autor

Tak te moje kochane BPW wygląda od góry :D 

18595486_1572864526120561_54228589521050

Edytowane przez danielstol

Opublikowano

Ładnie ta turbawka ci tam spasowała :D obserwuje bacznie działania ze wzrostem mocy ! :banan:

Opublikowano

Ale czysto!

Opublikowano

Zimniejsz kolor ,wincyj konia[emoji14][emoji14][emoji14]77d156869bc7484cdd7f1ec6b00fc452.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Dnia 24.05.2017 o 15:51, tazzi napisał:

Ładnie ta turbawka ci tam spasowała :D obserwuje bacznie działania ze wzrostem mocy ! :banan:

Jak zjade z delegacji to zaczynam działać w temacie dalej :-)

 

Dnia 28.05.2017 o 16:21, Theooo napisał:

Ale czysto!

Dzięki ;-) nie lubię jak autko jest brudne zarówno z zewnątrz jak i pod maską musi być czysto ? 

 

Dnia 28.05.2017 o 18:18, rrrudy25 napisał:

Zimniejsz kolor ,wincyj koniaemoji14.pngemoji14.pngemoji14.png77d156869bc7484cdd7f1ec6b00fc452.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

No no piknie to wygląda ? :-) Mnie po drodze dodawania mocy czeka jeszcze wymiana hebli na coś większego :-D 

Opublikowano

No koniecznie,set z 3.0tdi /2.0tfsi wychodzi dosc przystepnie cenowo no chyba ze celujesz w wieksze??

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Prawdopodobnie włożę 320 mm , myślałem tez nad jakimś hajendowym zestawie 312 mm z klockami Ferodo DS , muszę pomału myśleć bo seria już się kończy zarówno tarcze i klocki :-) 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ruszam pomału z tematem. Przyszła paczuszka od Dzika, naprawdę polecam gościa, zresztą nie tylko ja :-) Profesjonalne podejście do klienta, super kontakt i ceny i bardzo szybka wysyłka. 19983937_1637933936280286_45068637585459

Opublikowano

Haha nowy wałek ,map sensor, chyba bedzie korekta softu[emoji23]
Tarcze 320?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Będzie korekta softu napewno ? Wałeczek taki jak Twój ? miały być 320 ale niestety będzie 312, miałem kupione już wcześniej jarzma pod taki swap i klocki Jurida więc chciałem to wykorzystać ;-) Tarcze Rotinger Sport HP podobno bardzo dobre kolega ma na BMW i jest zachwycony. 

Edytowane przez danielstol

Opublikowano

Jestem ciekaw tych tarcz Rotinger bo sam nad nimi bardzo myslalem ale wkoncu wyszły zimmermany :D

Opublikowano
  • Autor

20017844_1638130676260612_52883055425891

2 godziny temu, Mizur138 napisał:

Jestem ciekaw tych tarcz Rotinger bo sam nad nimi bardzo myslalem ale wkoncu wyszły zimmermany :D

Zdam relacje bo tarcze Rotinger i klocki Jurid White już na aucie ? 

Edytowane przez danielstol

Opublikowano

Ale malutkie[emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Malutkie koła to i malutkie hamulce:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pany już ktoś pisał na forum że wielkość się nie liczy tylko jakość ? starczy na razie to tylko 200 konny dyszel :-D 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.