Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio BNS i trochę problemów


Azio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od dzisiaj jestem posiadaczem Audi B7, mam radioodtwarzacz BNS (ten cały czerwony) o ile się mylę ;)
Problem jest taki, że jest tam ustawiony język francuski, nie mogę zmienić na angielski bo jest potrzebna płytka.
Dodatkowo, nie wiem jak podłączyć telefon przez bluetoth (o ile w ogole jest) - nie wiem jak to sprawdzić, język francuski mnie trochę ogranicza :)

Pytanie czy jest ktoś z wawy kto posiada taką płytkę, i czy mogę jakoś podłączyć ten telefon albo ewentualnie sprawdzić czy ma BT. Słuchanie radia jakoś mi się nie widzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to rozumiec, sluchanie radia ci sie nie widzi? a audio cd lub mp3 cd nie dziala?

Edytowane przez januszm41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przekręcisz stacyjkę to masz jakiś czas na połączenie się z BT. Włącz w telefonie wyszukiwanie i przekręć stacyjkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to rozumiec, sluchanie radia ci sie nie widzi? a audio cd lub mp3 cd nie dziala?

Słuchanie radia, mówię w sensie o stacjach radiowych ;)

Trochę się już dowiedziałem o elektryce w tym audi, jednak cały czas potrzebuje płytki aby angielski wgrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BNS 5.0 język zmieniasz bez płyty w menu z tego co wiem. Ja tak przynajmniej miałem choć nie wiem, czy akurat oryginalnej płyty w środku nie było. Głowy za to nie dam.

Sprawdzałem dzisiaj i jednak musi być płyta.

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BNS 5.0 język zmieniasz bez płyty w menu z tego co wiem. Ja tak przynajmniej miałem choć nie wiem, czy akurat oryginalnej płyty w środku nie było. Głowy za to nie dam.

Sprawdzałem dzisiaj i jednak musi być płyta.

Witam,też potrzebuję płytkę do BNS-a,masz jakieś namiary kto pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo jest.

http://allegro.pl/mapa-nawigacji-audi-bns-a4-a6-a3-tt-nawigacja-navi-i5688661055.html

Edytowane przez bouzuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej zrzutkę robimy 3 osoby to po ~33zł i będziemy mieli PL a i jeszcze może później się ********* na alledrogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie podpowiedzieć (najlepiej odesłać do linka z alledrogo) do przejściówki z radia chorus I na BNS 5.0? Dopiero co kupiłem i chciałbym zamontować :)

2 sprawa. Jaką antenę GPS kupić do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...