Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TANI monitoring samochodu z rejestratorem


rafalklon

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zawsze miec takie cos jak monitoring auta. zawsze staje w tym samym miejscu pod blokiem wiec mógłbym sobie ustawic jakas kamerke na moje miejsce parkingowe i nagrywac to co sie dzieje kiedy ja nie patrze :D

kiedys myslalem nawet zeby kupic sobie rejestrator i kamere zewnatrzna ale to zbyt duzy wydatek .
wpadłem tez na pomysł zeby kupic rejestrator trasy i przykleic bo do szyby w pokoju .
mieszkam na pierwszym pietrze a samochod stoi bezposrednio pod blokiem na ruchliwej ulicy i jest dobrze oswietlony przez pomarańczowe latarnie . pisze specjalnie ze pomarańczowe bo wydaje mi sie ze ma to znaczenie .

generalnie jak nagram przez okno w nocy telefonem jakis filmik to mozna bez problemu rozpoznac kto to i co robi wiec wydaje mi sie ze rejestrator jakis hd tez dałby sobie z tym rade . problem zasilania z 12 v nie jest problemem .

co sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamera do monitoringu sprawdzi się lepiej niż rejestrator aut.

Wejdź na allegro i znajdź coś dla siebie, np. takie coś:

http://allegro.pl/kamera-ip-tp-link-nc200-cloud-wireless-n300-wifi-i5354370050.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej pozostaje problem rejestracji . chodzi o to ze ja nie chce patrzec cały czas w laptopa czy tv .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywanie możesz sobie ustawić, zdaje się że jak wykryje ruch to wysyła ci maila :)

ale po jakości nie spodziewaj się wiele, wątpię byś tablice odczytał.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co masz patrzeć cały czas?

To się nagrywa na dysku. Po jakimś czasie się nadpisuje.

Jak coś się wydarzy, to masz dowód.

A rejestrator ruchu w kamerce samochodowej albo będzie cały czas nagrywał albo nic, bo za daleko od obiektywu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko ze cos to musi nagrywac . kamera przekaze sygnał np do laptopa ktory musi chodzic cały czas . a taki rejestrator trasy wlaczam wkladam karte przyklejam do szyby w domu i juz mi sie nagrywa jak cos sie wydarzy to mam nagranie na karcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko taki rejestrator nagra Ci prawdopodobnie tylko 4 godziny - tyle zazwyczaj wchodzi na kartę 32G a większość rejestratorów większych kart nie toleruje.

Poszukaj tutaj nt. wielkości kart td.

http://www.autowrzuta.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...