Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] 1.8T SEDAN LZ3M MISANO RED 2x S-LINE ,BIX,EIBACH,BBS SPEEDLINE 19",FMIC,DP,S4


Maciornik

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli sam nie jestem na forum z "przekładańcem" ;-) U mnie też wszystko w porządku w tej kwestii. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nic nie dodawałem ale to nie znaczy, że się nic nie działo przez ten czas :)

Doszły spryski mgiełkowe podgrzewane.

Z racji tego, że auto jeździło na Castrolu chciałem zobaczyć jak wygląda pod pokrywą zaworów.

Po rozebraniu:

xj7c8ehe.jpgviiaxim9.jpgdegoiw6h.jpg7x24qrcg.jpguursd2kd.jpg

Po wyczyszczeniu postanowiłem trochę ją odświeżyć. Została wypiaskowana i pomalowana proszkowo w żywą czerwień

fif8v42f.jpgin9r8lgc.jpg

Jak czekałem na pokrywe, z nudów wyczyściłem końcówki wydechu :D

Przed

go5nzzx7.jpg

Po

qfyni4dh.jpg

Autko zostało wypucowane od dołu oraz zabezpieczone baranem + całą tylna belka zeszlifowana i pomalowana na nowo z powodu rdzy :)

kf7wsf42.jpg4847q2ag.jpg


Potem A4 pojechało na czyszczenie środka, pełną korekte lakieru + powłoka ceramiczna, mycie komory silnika - słowem pełen serwis i przy odbiorze zastałem takie coś...

89nw959i.jpgbo7s3t6a.jpgbafi6xz9.jpg


Żadnego z tych otarć nie zrobiłem, wszystkie są efektem uderzenia o coś - krawężnik bądź coś innego. Uderzenie było na tyle mocne, że lakier z górnej części zderzaka też popękał. Na zdjęciach widać, że nawet ktoś to jakąś zaprawką próbował poprawiać... Środek auta praktycznie nie ruszony - syf totalny, szyby wypalcowane, tłuste, na fotelu kierowcy plama po praniu o śr. 20 cm, bagażnik nawet nie otwierany, nawet poodkurzane nie było dokładnie. Gdy zajrzałem pod maskę okazało się, że też jej nawet nikt nie otwierał. Jedyne co było dobrze zrobione to korekta lakieru, czyściutki, błyszczący, rysy znikęły.

Poprosiłem Pana który przyjmował mój samochód żeby na to spojrzał i powiedział co się stało. Wtedy powiedziano mi, że u nich nikt samochodami klientów nie jeździ oraz, że uszkodzenie już musiało być wcześniej. A jak wsiadłem do samochodu zastałem widok praktycznie pustego zbiornika paliwa bo zostało mi paliwa na 20 km (z takim stanem paliwa nie jestem w stanie wrócić do domu od Panów "czyścicieli" :) ). Moim błędem było, że nie zrobiłem zdjęć licznika jak oddawałem samochód, ale nie tylko moim bo w momencie jak oddawałem samochód nie został spisany żaden protokół i nie zostały zrobione zdjęcia przez Pana przyjmującego przedstawiające stan auta. Sprawa ostatecznie zakończyła się oddaniem pieniędzy na naprawę zderzaka i ponownym oddaniem samochodu do czyszczenia. Po tym incydencie pracownik który zajmował się moim samochodem stracił pracę. Po poprawce samochód wygląda jak nowy, wszystko zostało wyczyszczone, komora silnika i wnętrze na błysk. Szkoda, że dopiero za drugim razem i kosztem tylu nerwów...

Tu po malowaniu

5h3ovu5j.jpgfeuidu9y.jpg

A tu komora silnika po czyszczeniu ( zbiorniczki i okolice są mokre z deszczu dlatego się tak błyszczą)

agxxdjla.jpg4z7qnyjv.jpgihplrj2s.jpg


Od razu przymiarka osłon

vhzxcezt.jpgooaora5r.jpgvpev495a.jpg







Na sezon letni 2016 wpadają BBS Speedline 19" z rantem i oponami falken 225/35 :naughty::naughty:

tfiighja.jpgecy4dp9a.jpg
Aktualnie wypiaskowane czekają na malowanie i polerowanie rantu :wink:

Edytowane przez Maciornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Setup zimowy
Wypiaskowany
77wpfb9y.jpg
Pomalowany i na aucie :)
dluuiigb.jpg
h3ltxn38.jpg

Wypiaskowany setup letni w tym tygodniu będzie pomalowany :D
556s8cb7.jpg

I pare modów :banan:
DP od Gregora
ybls7fws.jpg

FMIC
94ptdnx5.jpg




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za kur#y nie ludzie,jak można jeździć autem ,który przyjechał na korektę i inne.jesteś tolerancyjny naprawdę bo ja bym trochę inaczej to rozegrał. Dobrze ze kasę oddali. To pracownik się przyznał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki numer osłony na zbiornik sprysków ?

Mocowanie ori czy coś swojego wykombinowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za kur#y nie ludzie,jak można jeździć autem ,który przyjechał na korektę i inne.jesteś tolerancyjny naprawdę bo ja bym trochę inaczej to rozegrał. Dobrze ze kasę oddali. To pracownik się przyznał?

Nerwów nie mam ogólnie mocnych ale wszystko zostało załatwione "na spokojnie". Nikt się nie przyznał, ale powiedzieli na odchodne, że sprawdzą monitoring - ja nie dochodziłem później czy oglądali bo dowiedziałem się 2 dni potem pan który "czyścił" mój samochód wyleciał z pracy, więc raczej doszli do tego jak się to stało :) . Oddali mi w sumie 500 zł i lakiernik powiedział, że mi to ogarnie za tą kasę od nich (robiłem u niego to auto nie dawno i zostawiłem duże pieniądze - więc nie byłem nic stratny, tylko czas)

Długo nie aktualizowane ale jedziemy z tematem :) Wpadła dokładka z Cupry, grzybek HKS, nowy zbiorniczek wyrównawczy, gałka i mieszek od A3 S-line, i obszyta nakładka ręcznego a'la RS4 od kolegi biggman

d730af921564f949m.jpgf9ac42f26521aeebm.jpg27d0f512300c3043m.jpgf0225f943193acefm.jpgcaad5b92c3c4cbfcm.jpg

A tak sie autko prezentuje na dzien 15.08.16

01c1fb879e3856dem.jpg49e0f79222eb0c9bm.jpg2428cecda3882675m.jpg09f4ee00e72cf36em.jpg2143fd31d117fc71m.jpg91fb580b09a6bcdcm.jpgffa3bc465b0ca725m.jpg1464aff0305c35f1m.jpg28a60782c7b64a0dm.jpg

Edytowane przez Maciornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się mają fotele z GB do UE? Normalnie pasażera do kierowcy i wszystko pasi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na aktualizacje tematu bo dużo się podziało przy aucie, a mianowicie wpadła zawiecha 1BE + Eibach Sportline i jest wg. mnie przyjemniej niż na 1bv, nowe wahacze i końcówki, heble przednie z S4 B8, tylne z B7 3.0TDI do tego oczywiście nowy płyn hamulcowy ATE, przednia poduszka/odbojnik silnika (ta co wchodzi do pasa) przy okazji, że auto nie jeździło zabrałem się za naprawe po stłuczce jaką miałem :facepalm: do wymiany był błotnik i górna część zderzaka bo pękł w 2 miejscach, a nie chciałem tego kleić i górne uchwyty lampy (Zestaw naprawczy z ASO), a na końcu ustawienie zbieżności. Do ogarnięcia zostało jeszcze montaż dokładki z Cupry i uszczelnienie lamp.

1BV Ori:
1d3b87e8eb909d21gen.jpg
1BE + Eibach Sportline:
01ec899bf9fa2f5bgen.jpg




283ec98711e1facbgen.jpg77e62cf44fcc965egen.jpgf8b7f10d28473d52gen.jpg82e004e69b5c212egen.jpg5e7504550db3564dgen.jpg3f77b3253a7ba4a6gen.jpg
45e6c260ab3b5255gen.jpg13c2a29079885a7bgen.jpg9deb01a62b9c1b4dgen.jpgd2fcaf7e0dc7ca36gen.jpg1a3f3af45fad29cegen.jpg3023af55987f8c9cgen.jpg69da37ccbce5891cgen.jpg8b5f97784b112222gen.jpg34ba0024083504eegen.jpg833af542acff09b5gen.jpg61b2e42fb777e2bcgen.jpg588bbc39f151bd28gen.jpg592bcd1bfc84a6cfgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy przednie parują dość solidnie , będziesz coś z tym robił ?

Większość tych lamp paruje. Pewnie, że będę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Pięknie wyszykowany sedan!

W misano rewelacja!

Jak już zrobiłeś lampki w czerń i ciemne szyby to kontynuuj z grillem, ramkami, kołami, końcówkami itp.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Pięknie wyszykowany sedan!

W misano rewelacja!

Jak już zrobiłeś lampki w czerń i ciemne szyby to kontynuuj z grillem, ramkami, kołami, końcówkami itp.

Pozdrawiam!

Dzięki :hi: Grill już w czerni, co do ramek to się waham czy zostawić chrom czy iść w czarne, czarne koła wg. mnie się gubią na aucie i średnio to wygląda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, koła zostaw normalne ale reszta malych rzeczy typu grill i ramki muszą być czarne ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, koła zostaw normalne ale reszta malych rzeczy typu grill i ramki muszą być czarne ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Powoli do celu ;)

Jest piękna :) Gratulacje za włożoną prace :)

Dzięki. Ale to jeszcze nie koniec modów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...