Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zużyte klocki?


Sublime

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

od kilku dni świeci mi się kontrolka zużytych klocków (A4 B7) jednak zastanawia mnie, czy A4 B7 mają czujniki zużycia klocków na tyle? Opinie są podzielone, część mówi, że mają dużo osób , że nie ma czujników z tyłu. Fakt- klocki z tyłu może już nie są w najlepszej formie i można je wymienić, jednak skąd to ostrzeżenie (jeśli nie ma czujników z tyłu). Klocki przód wymieniałem kawałek czasu temu ale jest jeszcze dużo "mięsa" na nich. Jakieś sugestie/ propozycje rozwiązania problemu? (zamieszczam foto)

http://www.directupload.net/file/d/4041/axm5tzv3_jpg.htm

Krzykliwy FIS jest jednak wkurzający ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były wersje z czujnikami z tyłu, widocznie jesteś szczęśliwcem posiadającym w/w układ. Czujnik jest w wewnętrznym klocku, prawdopodobnie z prawej strony. To że jest na klockach jeszcze troche mięsa nie znaczy że nie mógł zadziałac czujnik, wystarczy rant na tarczy plus trochę korozji i już czujnik da o sobie znać, po prostu zdejmij kółko i sprawdź wewnętrzne klocki. Oczywiście jeżeli jesteś pewien że to tył a nie przód

Edytowane przez GOLI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie było tak że esa miała czujniki z tyłu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-sa owszem miała to w standardzie ale to nie wyklucza że tutaj też jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej podstawie twierdzicie że jest? Bo fiskus wyświetla? Może to od.przednich bo w sumię wcześniej sie włącza. Najlepiej niech zrzuci koło tylne i sprawdzi. 5 minut roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...