Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Serwis naprawa klimatyzacji Rzeszów


Gość harry19-19

Rekomendowane odpowiedzi

Gość harry19-19

Witam

Mój pojazd jest u mechanika nie działa mi klima a teraz wymiana zaworu przy sprężarce , niby wszystko okej zgadza się zawór ten sam ale okazuje się źe kabel jest inny i wywala mi błąd , dostałem kwitek źe gdzieś w Rzeszowie na obwodnicy zajmują się klimatyzacją to gdzieś koło mcdonalds i helios.

ktoś wie gdzie to jest mniej więcej , wyglada na to źe muszę kupić znów nowy zawór ale inną wtyczką

Stary zawór

imagejpg_wanwhpw.jpg

A nowy zawór jest założony w sprężarce

a kabel stary oryginalny wyglada tak

]http://s3.ifotos.pl/mini/imagejpg_wanwhwh.jpg[/img][/url]

a teraz stary i nowy kabel.

imagejpg_wanwrxh.jpg

błędy vcds

201507031_wanwwer.jpg

201506301_wanwers.jpg

Edytowane przez harry19-19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale uwazaj tam !

Ja kiedys wymienialem opony to mi zle zalozyli inside/outside :) ^^ moze z ang mieli problem :P

ps. daj znac jak Ci poszlo :)

Edytowane przez pavvel89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

ale uwazaj tam !

Ja kiedys wymienialem opony to mi zle zalozyli inside/outside :) ^^ moze z ang mieli problem :P

ps. daj znac jak Ci poszlo :)

jak poszło a daj spokój , 3 godziny , 150zł poleciało a ani ręki nie dotknęli silnik , jedynie co to nabili i sprawdzali błędy :facepalm: a po co skoro powiedziałem że była tyle razy nabijana i tyle razy sprawdzana na vcds nawet zdjęcie pokazałem jaki błąd wyskakuje.

no nic pozostaje jechać na śląsk i wydać 1800zł za pełną klimę (chłodnica klimy , sprężarka, osuszacz , zawór rozprężny ,oring , płukanie całego układu).

czekam na info z Wrocławia jeszcze

quote name="harry19-19" post="4551856" timestamp="1436273076"]Witam

Mój pojazd jest u mechanika nie działa mi klima a teraz wymiana zaworu przy sprężarce , niby wszystko okej zgadza się zawór ten sam ale okazuje się źe kabel jest inny i wywala mi błąd , dostałem kwitek źe gdzieś w Rzeszowie na obwodnicy zajmują się klimatyzacją to gdzieś koło mcdonalds i helios.

ktoś wie gdzie to jest mniej więcej , wyglada na to źe muszę kupić znów nowy zawór ale inną wtyczką

Stary zawór imagejpg_wanwhpw.jpg

A nowy zawór jest założony w sprężarce

a kabel stary oryginalny wyglada tak

]http://s3.ifotos.pl/mini/imagejpg_wanwhwh.jpg[/img][/url]

a teraz stary i nowy kabel.imagejpg_wanwrxh.jpg

błędy vcds201507031_wanwwer.jpg201506301_wanwers.jpg

Dzisiaj na spokojnie wlazlem pod auto i pomyślałem zdjąć kabel od sprężarki , a jak wyciągnąłem kabel to od razu myślałem że bedą 2 błędy , a jak podlaczylem vcds to mojego z zdziwienia wyszedł jeden błąd o to taki pod zdjęciu kabla

201507211_waqeees.jpg

więc stawiam na kabel mam nadzieję że to winna kabla , dzisiaj jadę polutować kabel i założę wieczorkiem i zobaczymy

Ani kabel ani nowy zawór co przyszedł dzisiaj nie pomógł , a dziwne jest źe stary zawór ori nie wali błędem który jest w tej chwili założony a nowe zawory walą błędem dowiedziałem się od kolesia od klimy ze audi zaczyna robić tak jak mercedes tzn robią takie zabezpieczenia przez zamiennikami więc muszę kupić całą sprężarkę najlepiej ori.

fakt faktem niczym to nie różni się ori(zawór) od zamiennika ale czujnik i sterownik wyczuwają coś innego i walą błędem no bez jaj.

Temat z klimatyzacją można zamknąć klima w końcu działa i dmucha zimnym :D

Edytowane przez harry19-19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...