Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Esp na stałe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam problem

Auto kupiłem niedawno . Miało parę mankamentów a mianowicie jeden z nich to stałe działający esp system.

Przycisk wciskam i nic się nie dzieje. Raz mi się esp zalaczylo powyżej 220 km/h przy wyjechaniu na mokry most. Auto przestało przyspieszać ale po zwolnieniu wszystko wróciło do normy.

Także esp działa ale nie mogę go wyłączyć kiedy np chce sobie polatac :)

Jakieś pomysły ?

Opublikowano

Tak. Znajdz bezpiecznik .a jak nie to od abs

Opublikowano

Jeśli nie .nie da to.podłączyć vaga

Opublikowano

stałe działający esp system.

:facepalm:

Kup malucha, on jest bez esp

Ten system jest dla twojego bezpieczeństwa gościu.


Raz mi się esp zalaczylo powyżej 220 km/h przy wyjechaniu na mokry most

Nie załączyło tylko zasygnalizowało że koła mają poślizg, uaktywniło się zmniejszeniem obrotów silnika być całkiem nie stracił przyczepności.


Także esp działa ale nie mogę go wyłączyć kiedy np chce sobie polatac :)

Tu już nie podpowiem,może przycisk na konsoli uszkodzony.

Opublikowano
  • Autor

stałe działający esp system.

:facepalm:

Kup malucha, on jest bez esp

Ten system jest dla twojego bezpieczeństwa gościu.

Raz mi się esp zalaczylo powyżej 220 km/h przy wyjechaniu na mokry most

Nie załączyło tylko zasygnalizowało że koła mają poślizg, uaktywniło się zmniejszeniem obrotów silnika być całkiem nie stracił przyczepności.

Także esp działa ale nie mogę go wyłączyć kiedy np chce sobie polatac :)

Tu już nie podpowiem,może przycisk na konsoli uszkodzony.

Na malucha mnie nie stać.

Nie musisz mi robić wywodów do czego jest esp ABS i pas bezpieczeństwa.

Coś jest nie tak skoro nie można go wyłączyć. Więc chcę to naprawić.

Na vagu nic nie pokazało. Więc może coś z przyciskiem .Ktoś podpowie jak go sprawdzić oprócz podmiany bo nie mam z kim tego zrobić.

Opublikowano

Nie musisz mi robić wywodów do czego jest esp

Chyba jednak zasady działania ESP nie znasz skoro napisałeś


Raz mi się esp zalaczylo powyżej 220 km/h przy wyjechaniu na mokry most. Auto przestało przyspieszać ale po zwolnieniu wszystko wróciło do normy.

Jak sprawdzić przycisk nie podpowiem.pokusiłbym się o jego wymianę skoro na vagu nie ma błędu ESP

Zawsze masz możliwość podjechać na spota w okolicy,pomogą.

Opublikowano
  • Autor

Znam zasadę i mechanizm działania esp. Napisałem to jako potwierdzenie tego że system jest aktywny i działa. Tylko jest problem wyłączeniem go.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.