Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polski handlarz przechodzi sam siebie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do rzeczy:

szukam ramki 2din na allegro, znajduje taką aukcje: http://moto.allegro.pl/item464141667_klimatronik_ramka_navi_licznik_i_inne_audi_a4_2002.html

dzwonię:

Ja: dzień dobry, dzwonie w sprawie aukcji takiej i siakej...., ile chce Pan za samą ramkę bez osprzętu [czyli bez przycisków, kubka i schowka]

Handlarz: eeeeeeeeeeeee, no to będzie jakieś 200zł

Ja: trochę dużo

Handlarz: no wie Pan, części do Audi nie są tanie.

5 minut później telefon do Bełtowski Kraków, cena 162zł, zaznaczam że nie mam u nich żadnych rabatów.

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

taki lajf :cool1:

Opublikowano
  • Autor

To chyba najdroższa popielniczka do A4-ki na allegro, nawet do s-line'a jest tańsza. Gościowi chyba nieźle w dekiel bije

_________________________________________________

racja Daymoon, jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim to będzie normalny kraj

Opublikowano

Słomczyn ... Połaziłem i pobadałem psychę handlarzy ..

U jednego typa pas przedni ... 400 zł bez niczego sam pas .. :shocked:

2 stoiska obok ..140 zł .

Wahacz używany ..w stanie wizualnym takim sobie .. cena 100 zł :polew:

Cena sklepowa 80 Febi :gwizdanie:

Niekróych ludzi to ostro pogrzało :blink:

Opublikowano

juz dawno zaczalem w pierwszej kolejnosci sprawdzac ceny w ASO, juz pare razy widzialem uzywki ktore handlarze cenili wiecej niz salon.

oni zeruja na ludzkiej niewiedzy i obiegowej opinii o drogich czesciach w serwisie.

nawet jak jakis czas temu przyszlo mi do glowy wymienic auto dostawcze w firmie to na allegro widzialem kilka sztuk IVECO tak maks pol roczne po 90 w porywach do 100 tys netto , cena katalogowa 115. a ze bylem na serwisie swoim obecnym iveco to podszedlem do dzialu sprzedazy gdzie mily pan powiedzial ze maja za duzo aut i bez specjalnego targowania moga mi nowke sztuke sprzedac za 88tys netto :polew: :polew: :polew: czyli pare tys taniej niz uzywka na otomoto :kox: :kox: i to z lepszym wypasem :cool1:

LUX, co?

Opublikowano

Takie życie niestety :kwasny: , szukałem przykrywki bezpieczników,tej z boku konsoli bo miałem wyszczerbioną,na Allegro za uzywane od 40-70zł ,w ASO nówka pod kolor deski(wg. VIN) 36zł :decayed:

Opublikowano

Do rzeczy:

szukam ramki 2din na allegro, znajduje taką aukcje: http://moto.allegro.pl/item464141667_klimatronik_ramka_navi_licznik_i_inne_audi_a4_2002.html

dzwonię:

Ja: dzień dobry, dzwonie w sprawie aukcji takiej i siakej...., ile chce Pan za samą ramkę bez osprzętu [czyli bez przycisków, kubka i schowka]

Handlarz: eeeeeeeeeeeee, no to będzie jakieś 200zł

Ja: trochę dużo

Handlarz: no wie Pan, części do Audi nie są tanie.

5 minut później telefon do Bełtowski Kraków, cena 162zł, zaznaczam że nie mam u nich żadnych rabatów.

:polew: :polew: :polew: :polew:

tylko ze ramka 2din kosztuje 160zl ale plastikowa.na zdjeciu jest alu wiec napewno jest drozsza

Opublikowano

Ja kupując nowe S5 sprawdziłem również oferty tzw. auto-brokerów. Teoretycznie wszyscy twierdzą że maja 15-20% taniej niż w salonie. Nowe S5 z podobnym wypasem kosztuje u brokera 91k EUR czyli ~ 330.000zł. W salonie, z rabatem 18% zapłaciłem 260k zł. 70k taniej ! Oba auta z odbiorem na rok 2009.

Opublikowano

gdzies na allegro jest jeszcze grill do s4 za 500 zł :)

Opublikowano

gdzies na allegro jest jeszcze grill do s4 za 500 zł :)

Zupe z niego ugotuje :decayed:

Opublikowano

gdzies na allegro jest jeszcze grill do s4 za 500 zł :)

Zupe z niego ugotuje :decayed:

najpierw wystawil za 700zl pozniej zszedl na 500 :polew: :polew:
Opublikowano

gdzies na allegro jest jeszcze grill do s4 za 500 zł :)

Zupe z niego ugotuje :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

Białystok sytuacja telefoniczna [real]

- potrzbuję drzwi do a4 lewe przednie

-jaki kolor ?

- najlepiej biały -

- podzwonię po kolegach może coś pod marketem znajdą

Opublikowano

Nie dawno szukałem chłodnicy wody, podzwoniłem po sklepach i ceny od 240zł po 670zł.

Tam gdzie była najdroższa i to na zamówienia na drugi dzień słyszę taki tekst:

"wie pan audi to drogie auto coś musi w nim kosztować" :wallbash::shocked:

Kupiłem najtańszą, no name od ręki i śmiem twierdzić że lepsza niż valeo, przynajmniej blachy na bokach aluminiowe i nie zardzewieją jak w tej co miałem oryginalnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.