Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Filtr powietrza Hart.


e2rd-85

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuję waszej opinii.
Przyszedł czas żeby wymienić u siebie w AFNie filtr powietrza. Akurat znajomy miał na stanie filtr HART (niedawno sprzedał swojego afn'a i mu się ostał filtr) więc go założyłem.
Z tego co się zorientowałem nie jest.to towar z wyższej półki ale czy można na nim śmiało jezdzić?
Od filtronów nie jest chyba gorszy. I wyglądał dosyć przyzwoicie

Edytowane przez e2rd-85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra... Nie mogłeś chociaż do Filtrona dołożyć? Przynajmniej byś wiedział, co zakładasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianie nie trafiona opinia :decayed: Sprzedawałem swego czasu trochę filtrów hart węglowych. Filtr są dosyć dobrze wykonane i wagowo cięższe nawet o filtrona węglowego. Kazdy chwalił a cena 1/2 zwykłego węglowego knechta czy filtrona. Już 3 raz mam go założonego u siebie i jest ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra... Nie mogłeś chociaż do Filtrona dołożyć? Przynajmniej byś wiedział, co zakładasz...

Tak jak pisałem dostałem od znajomego nówkę filtr powietrza(silnikowy) HARTA za friko (on na nich śmigał, ale opchnął już swojego afn'a i mu się ostał, to mi go dał). A darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy :)

Filtra oleju i paliwa bym nie próbował mniej znanych marek .

Ale zauważyłem dzisiaj że w zaufanym sklepie motoryzacyjnym też mają na stanie filtry HARTa i mówią że całkiem przyzwoite wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr jak filtr.....Wymieniaj na czas i będzie dobrze!!!!!! Probowałem już różnych......filtron,bosch,sędziszów,ostatnio denckermann.....podstawa....wymiana na czas!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie powiązane: panowie co ile wymiana filtra powietrza i paliwa? Co 10-15 tys. jak olej?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniam wraz z olejem wszystkie filtry co 15 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...