Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wydech 1.8T B7 = B6 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

Mam pytanie czy wydechy do Avanta FWD 1.8T są takie same do B6 i B7 ? Pytam bo mój nadgryziony jest zębem czasu, powoli trzeba będzie myśleć o wymianie, ETKa podaje inne numery OE do B6 i B7 i w związku z tym katalog Eberspachera podaje tylko ich zamienniki do B6, a do B7 nie mają w ofercie :(

Czy zatem wydech z B6 podejdzie do B7 P&P ?

Opublikowano

Powinien podejść .Jest na pewno różnica pomiędzy FWD a quattro.

Opublikowano
  • Autor

Powinien podejść .Jest na pewno różnica pomiędzy FWD a quattro.

Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, przynajmniej z tego co patrzę z fotek na forum czy popularnym portalu aukcyjnym.

To że różnica jest pomiędzy FWD a Q to oczywista.

Eberspachera pewnie będę musiał sprowadzać na zamówienie, więc nie będzie możliwości zwrotu więc chciałbym uniknąć wtopy.

Opublikowano

Może jeszcze odezwie się ktoś kto miał z tym do czynienia i potwierdzi. Ja bym jeszcze zaczekał.

Edytowane przez jacek70

Opublikowano
  • Autor

Może jeszcze odezwie się ktoś kto miał z tym do czynienia i potwierdzi. Ja bym jeszcze zaczekał.

Spoko, na razie nic nie zamawiam. Może któryś z kolegów coś jeszcze dopowie.

Szukam rozwiązań, bo prędzej czy później mnie to czeka, a jak się sypnie to na szybko trzeba będzie coś zamawiać.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

tłumiki sa identyczne b6 i b7

jak masz oske kupuj z ośki i będzie pasowac

Opublikowano
  • Autor

tłumiki sa identyczne b6 i b7

jak masz oske kupuj z ośki i będzie pasowac

O! Widzisz, super, dzięki za info, więc w razie W mogę zamawiać Eberspachera od B6 :thumbup1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jaka cena takiego ebersprachera?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jaka cena takiego ebersprachera?

Nie sprawdzałem dokładnie, ale końcowy na stronę to ok 790zł/szt - rabat, środkowy 730zł - rabat. Myślę, że po rabatach wyjdzie poniżej 2 tys zł.

Czemu pytasz?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

tłumiki sa identyczne b6 i b7

jak masz oske kupuj z ośki i będzie pasowac

Dla sprostowania: Po pierwsze tłumiki w b6 mają końcówki o rozmiarze 70mm. A w b7 80mm. Po drugie z tego co wiem (może ktoś potwierdzi) w b7 końcówki w w wydechu są dłuższe i będą wystawać w b6 no i odwrotnie. Więc są prawie identyczne.

Edytowane przez martin0485

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

tłumiki sa identyczne b6 i b7

jak masz oske kupuj z ośki i będzie pasowac

Dla sprostowania: Po pierwsze tłumiki w b6 mają końcówki o rozmiarze 70mm. A w b7 80mm. Po drugie z tego co wiem (może ktoś potwierdzi) w b7 końcówki w w wydechu są dłuższe i będą wystawać w b6 no i odwrotnie. Więc są prawie identyczne.

Czyli różnice są powiedzmy kosmetyczno-estetyczne. Dzięki za info.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.