Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba analiza logów 1.8T bfb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam samochód prawdopodobnie po programie ma czkawke falowanie mocy od ok4,8k obrotów

proszę o analize logi robiłem pierwszy raz prosze o wyrozumiałośc

http://vaglog.pl/log_226947.html

http://vaglog.pl/log_226946.html

http://vaglog.pl/log_226945.html

Opublikowano

Zrób logi 002+033 oraz 115 + 118.

Opublikowano
  • Autor

W drugim linku 115 i 118

Edytowane przez Mano4

Opublikowano

Jest program, prawdopodobnie padnieta pompa paliwa.

Opublikowano
  • Autor

Jest program, prawdopodobnie padnieta pompa paliwa.

Samochód po sprowadzeniu miał buczenie z tylu doszłem że to z okolic baku wymieniłem filtr paliwa i ustało pompa padła?

Opublikowano

Jest .

Faktycznie od około 4.8 tys. brakuje powietrza . Szczelność sprawdziłeś?

Opublikowano
  • Autor

Jest .

Faktycznie od około 4.8 tys. brakuje powietrza . Szczelność sprawdziłeś?

Szczelnosci nie robiłem dzisiaj wyciagnałem n75 i czysciłem A szczelnosc tylko wzrokowo co dużo nie daje

Opublikowano

No to sprawdź ciśnieniowo lub na pianę . Jest pewniej i będzie widać ewentualne braki.

Opublikowano
  • Autor

No to sprawdź ciśnieniowo lub na pianę . Jest pewniej i będzie widać ewentualne braki.

Czytałem o sprawdzaniu szczelnosci ale na pianę pierwszy raz słyszę naprowadz mnie

Opublikowano

Narazie sprawdzanie szczelnosci sobie daruj dopuki nie doprowadzisz cisnienia paliwa do porzadku, sprawdz cisnienie paliwa manometrem podlaczonym do listwy, przed wymiana filtra tez takie objawt byly?

Edytowane przez ?ukasz13

Opublikowano
  • Autor

Narazie sprawdzanie szczelnosci sobie daruj dopuki nie doprowadzisz cisnienia paliwa do porzadku, sprawdz cisnienie paliwa manometrem podlaczonym do listwy, przed wymiana filtra tez takie objawt byly?

ostatnio jeżdziłem spokojnie i drogami podmiejskimi i samochód sie zbiera, na pierwszych trzech biegach tego nie czuć ale 4 i 5 na autostradzie jak podchodze do ok 200 to sie zaczyna czkawka wcześniej 230 bez problemu

Witam dodaje kolejne logi po wymianie pompy paliwa prosze zerknac martwią mnie wysokie czasy wtrysku za mocny program?

grupa 3-20 http://vaglog.pl/log_227317.html

115-118 http://vaglog.pl/log_227316.html

120-002 http://vaglog.pl/log_227315.html

Edytowane przez Mano4

Opublikowano

Wymiana pompy troche pomogła lecz niewiele, program pewnie niemiecki ala gotowiec, do świec zaglądałeś? zrób loga jeszcze 002+031+033.

Opublikowano
  • Autor

Wymiana pompy troche pomogła lecz niewiele, program pewnie niemiecki ala gotowiec, do świec zaglądałeś? zrób loga jeszcze 002+031+033.

wklejam log 2-32-33

http://vaglog.pl/log_227373.html

Do swiec nie zagladałem

Edytowane przez Mano4

Opublikowano

Nie zrobiłeś dokładnie te co chciałem ale ok, sprawdz w jakim stanie są swiece albo wymień na dedykowane, bo sporo cofa zapłony, do tego jednak wiecej by powiedziało sprawdzenie ciśnienie paliwa pod obciążeniem jednak, bo nadal coś jest nie tak, diagnozowanie auta po chipie jest trudniejsze bo nie wiadomo co jest spaprane w aucie i co w programie...

Opublikowano

dziwnie to wyglada zrob loga 2-31-33 chyba ze gdzies robiłeś kanał 31 to wklej..

jesli cisnienie na listwie jest dobre i układ szczelny to sprawdz wtryski

Opublikowano
  • Autor

Nie zrobiłeś dokładnie te co chciałem ale ok, sprawdz w jakim stanie są swiece albo wymień na dedykowane, bo sporo cofa zapłony, do tego jednak wiecej by powiedziało sprawdzenie ciśnienie paliwa pod obciążeniem jednak, bo nadal coś jest nie tak, diagnozowanie auta po chipie jest trudniejsze bo nie wiadomo co jest spaprane w aucie i co w programie...http://vaglog.pl/log_227606.html

wklejam logi 2-31-33 wymieniłem dodatkowo filtr paliwa świece sa bosch fr 7 kpp33 50

http://vaglog.pl/log_227606.html

Nie zrobiłeś dokładnie te co chciałem ale ok, sprawdz w jakim stanie są swiece albo wymień na dedykowane, bo sporo cofa zapłony, do tego jednak wiecej by powiedziało sprawdzenie ciśnienie paliwa pod obciążeniem jednak, bo nadal coś jest nie tak, diagnozowanie auta po chipie jest trudniejsze bo nie wiadomo co jest spaprane w aucie i co w programie...http://vaglog.pl/log_227606.html

wklejam logi 2-31-33 wymieniłem dodatkowo filtr paliwa świece sa bosch fr 7 kpp33 50

http://vaglog.pl/log_227606.html

Witam dzisiaj byłem sprawdzić ciśnienie na jałowym ok 4,5 przy pełnym bucie spada do ok 3 -2.9 pompa była firmy energy 4bar co teraz jaka dobrą pompe kupić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.