Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] 1.8 ARG Gruszka cisnieniowa


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

wie że można tylko kolego zbyt duża mieszanka powietrza może osłabić silnik z tego co mi wiadomo zamiast utrzymać jego parametry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poczułem różnicy, może na chłodnym się lekko lepiej zaczął zbierać. I zrobilem 40 km więcej na butli. Teraz już wyjezdze całą butle na otwartych klapach więc się wypowiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem te filmy ale tam nie ma filmu jak jest przy 3000 rpm i trzyma je stale tylko jak jest machnięcie pedałem gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek91 a powiedz po wyjęciu ich całkowicie poczułeś dużą poprawę w elastyce silnika i w przyspieszaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja zajrzałem do swojej gruszki w audi 1.8 ADR i powiem wam że w ogóle nie działa. Membrana niby dobra i nie ma przetarć. A gruszka tak jakby w ogóle nie dostawala impulsu pracy. Może coś z kablami albo kostką. Jak zajrzę to dam znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem gościa co robi te membranki na zamówienie ulepszone,jakaś firma zrobiła mu matryce i ściągnął oryginalny materiał do niej a jakaś firma mu je wytłacza, mówił mi co i jak bo z godzinę z nim gadałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasysałem wężykiem powietrze i zatrzymywałem a gruszka nie wracała więc jest na razie ok, a problemem okazał się sam zaworek ale kupiłem używany, zrobiłem cięgno i wszystko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj założona jedna z czterech sztuk u kolegi w audi a4 b6 2.0 20v ALT i gruszka śmiga jak nowa,powód jest taki że jedna właśnie dla kolegi,druga też a 2 są dla mnie i mojego braciak do audi a4 b5 1.8 20v tak na zapas żeby były bo nie są tak łatwo dostępne nówki za takie pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co lepsze że tą pierwszą jak montowaliśmy to stara była pęknięta i miała cieńszy brzeg niż te co kupiłem, filmik wrzuć jak wrócę z trasy bo jestem kierowcą busa i jeżdżę po polsce

Edytowane przez chudy30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano wam, kupię tą gruszkę do silnika arg. nie mogę jej dostac od 3 tygodni, dzownię po wszystkich mozliwych szrotach i nic. chudy30 pomoglbys skoro ogarnales tak dobra opcje? :P pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...