Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Tajemnicze pukanie z przedniego zawieszenia


Kukis

Rekomendowane odpowiedzi

yahoo a może to przegub ? :no:

Ja też miałem coś z lewej strony, ale tu akurat okazało się, że wahacz do wymiany.

Nie jest to duży koszt, a radość ogromna jak przestaje denerwować.

Wcześniej czułem na kierownicy stukanie, okazało się, że niestety ale maglownica się sypie.

Kupiłem po regeneracji i jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dzisiaj i okazało się że przedni prawy wahacz juz sie sypie.

Masakra Febi po 7 tys zaczelo sie sypać.

Wymienie sobie na lemfordera wahacz a ten walniety zareklamuje bo to jest jakas masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1: to i ja sie dorzucę co do pukania w moim przypadku pukala osłona silnika która sie poluzowała z jednej strony a drugie pukanie ze go tak nazwę zlokalizowałem w kompie podskakiwał na nierównościach a teraz malinka :D PS. niby nic nowego ale może komuś sie przyda pozdrawiam :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!! oczywiście przyłączam się do waszych spostrzezen odnośnie stukania ,w mojej b5 też tak stuka a co ważne stwierdziłem za duży luz na lewym łożysku przednim . Tylko teraz powiedzcie mi jak go wymienić .Poratujcie proszę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli chodzi o amortyzatory - przód co może pukac , stukac?? odgłos jest taki wygluszony, nie slychac nic metalicznego .

p.s. zawieszenie po wymianie z ori 1ba na sportowe - gwintowe.

dodam ze porzekladnia kierc - maglownica - OK, zawieszenie (wahacze) - OK, koła - OK

STUKI - PUKI SLYCHAC TLYKO NA NIEROWNOSCIACH, ORAZ JAK BUJA SIE AUTEM GDY STOI WTEDY TEZ SLYCHAC - DOCHODZI Z PRZODU. jesli to amory to co moze byc nie tak (zle skrecone, maja luzy, zle umocowane w kielichu itp)?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...