Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5]Wymiana samego klosza lampy przedniej '01 lift


chlapak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowicze,
jak nazwa tematu sugeruje, interesuje mnie wymiana klosza przedniej lampy typu XENON! (VALEO) w B5 z 2001 roku wersji poliftowej. Po małej stłuczce mam pęknięty klosz, które to pęknięcie powoduje, że nie mogę poruszać się autkiem. Wiecie może, czy jest możliwa wymiana samego klosza ("szkła") od lampy (prawy przód), bez konieczności kupowania kompletnej lampy ?
Miał ktoś podobny problem i udało mu się wymienić samo szkło? Druga sprawa, że ciężko będzie dostać w ogóle sam klosz bez lampy, no ale trudno..

Liczę na odpowiedź, pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj kolego klosza najpierw a jak go znajdziesz to opalarkę w rękę i odkleisz w taki sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że bez problemu da się wymienić sam klosz? wiem jak się odkleja, także z tym nie będzie problemu. Bardziej mnie interesuje szansa znalezienia samego klosza na sprzedaż. Ktoś miał podobną sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale sprzedam ktoś sprzedaje klosze pod xenon.

Edytowane przez ayew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowicze,

jak nazwa tematu sugeruje, interesuje mnie wymiana klosza przedniej lampy typu XENON! (VALEO) w B5 z 2001 roku wersji poliftowej. Po małej stłuczce mam pęknięty klosz, które to pęknięcie powoduje, że nie mogę poruszać się autkiem. Wiecie może, czy jest możliwa wymiana samego klosza ("szkła") od lampy (prawy przód), bez konieczności kupowania kompletnej lampy ?

Miał ktoś podobny problem i udało mu się wymienić samo szkło? Druga sprawa, że ciężko będzie dostać w ogóle sam klosz bez lampy, no ale trudno..

Liczę na odpowiedź, pozdrawiam ;)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/328713-Lusterko,-klimatronik,-klosze-lamp,-konsola-środkowa

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...