Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Analiza logów 1.8T BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mialem wlasnie wywowalac kolege do tablicy ktory ladowal 2 bary w k03s to dopiero "wyzylowany byl setup" :banan:

Opublikowano

hehe 2 baRY na k03 s to bylo niezle gotowanie turbo chyba:D

Opublikowano
  • Autor

Gregor10 muszę sie z Toba skontaktować i okreslic co i jak razem z $$ chociaz strasznie daleko do Ciebie mam :D uwazasz ze sama poprawa programu do zrobienia czy cos jeszcze ?

Opublikowano

Rezac full pakiet (ic, dp, ewentualnie turbo,soft) i to również radze autorowi watku.

Zrobisz program i potem i tak bedziesz chcial rezac, najlepiej zorbic raz i konkretnie i potem nie tracic pieniedzy.

Opublikowano
  • Autor

Tak chcialem robić , ale jezeli wszyscy mówią ze soft jest do d*p* to dla bezpieczenstwa chcialem go zmienic .. chyba że uwazacie ze nie ma tragedii i z pół roku mozna polatać

Opublikowano

ja mialem do gregora 250 km ale warto bylo jechac:)

Opublikowano
  • Autor

Ja ponad 400

Opublikowano

Tak chcialem robić , ale jezeli wszyscy mówią ze soft jest do d*p* to dla bezpieczenstwa chcialem go zmienic .. chyba że uwazacie ze nie ma tragedii i z pół roku mozna polatać

wyczysc IC, zaloz dp i na tym sofcie mozesz jeszcze jezdzic, lpg widzialem wystrojony na bogato.

poza tym do sprawdzenia szczelnosc, pewnie zaworki jednokierunkowe przepuszczaja i oringi na wtryskach, w tych autach to norma.

Opublikowano
  • Autor

Po zalozeniu Dp i tak trzeba by usunąć programowo 2 sondę tak ? Ic koniecznie do wyczyszczenia i sprawdze dv i inne zaworki .

Panowie, po przejecjaniu okolo 400 km na gazie w korektah dlugoterminowych w kanale 032 pokazuje -8.6 % to chyba wartosc za bardzo na - .. gaz do regulacji czy cos innego ? . Dodam jeszcze ze spalanie gazu narazie bardzo duże chociaz jazda spokojna okolo 17 litrów

Edytowane przez Gunwo

Opublikowano

No to w h*j bogato masz na gazie tam w tych okienkach na 32 kanale nie powinno być maks 3 Procent musisz obniżyć mnożnik na gazie. Mi przy maks bucie tyle nie spalilo po programie u Gregora.

Opublikowano

no do w c**j bogato to jeszcze troche brakuje..., ale za bogato jest.. poza tym program za bardzo podlewa auto . chociaż przy normalnej jeździe to nie powinien byc problem..

Opublikowano

poza tym program za bardzo podlewa auto . chociaż przy normalnej jeździe to nie powinien byc problem..

JA tam bym nie wyciągał tak pochopnych wniosków z tym podlewaniem przez program, afr 12,3 do odcinki to zbyt bogato nie jest, powiedziałbym że zupełnie odwrotnie, ktoś bardzo chciał wyciągnać maksa z tej turbiny na seryjnych wtryskach..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.