Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

Chciałbym założyć chip do audi a4 b8 tdi kogo polecacie w kujawskim (Włocławek )

Dzięki

???

Opublikowano

ja robiłem w A5 w R-Performance w Warszawie... ale znam wiele osób zadowolonych i polecających BRK Tuning w Inowrocławiu.

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano
  • Autor

Dzięki będę do nich dzwonił zara

Opublikowano

ale znam wiele osób zadowolonych i polecających BRK Tuning w Inowrocławie.

W sumie ja też ;)

Tyle tylko, że w Inowrocławiu :kox:

Edytowane przez eltom

Opublikowano

Mała literówka, przepraszam! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

?

Opublikowano

Ciekawe ile wzieliby za nowy soft do AJMa. Jeżdżąc do tej pory TDikami powyżej 130KM i 320nm zapominam się przy wyprzedzaniu :P

Opublikowano

BRK Tuning jest godne polecenia. Robiłem u nich A3 Sportback 2.0 TDi i byłem bardzo zadowolony.

Opublikowano
  • Autor

I jak wyglada u Ciebie przyrost mocy?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Tez polecam BRK, jest mnostwo zadowolonych osob, sam robilem a3 1.8T Quattro 180KM na 225km, naprawde dobra robota!
W A3 łatwo rozpiąć naped haldex, Torsen niestety juz nie daje takiej mozliwosci dlatego Czekam teraz na hamownie 4x4, i jade z kolejnym autem :)

Opublikowano

Tez polecam BRK, jest mnostwo zadowolonych osob, sam robilem a3 1.8T Quattro 180KM na 225km, naprawde dobra robota!

W A3 łatwo rozpiąć naped haldex, Torsen niestety juz nie daje takiej mozliwosci dlatego Czekam teraz na hamownie 4x4, i jade z kolejnym autem :)

No jest trochę więcej roboty ale ja u Siebie dokonam chwilowej "kastracji " napędu na ośkę ,żeby właśnie na CHIPA do nich się udać , w tym tyg mam nadzieję dokończyć montaż ICKA i będziemy działać w tym kierunku

Opublikowano

Polecam BRK Tuning Inowrocław, właśnie zrobili mi moje brb + czyszczenie turbo.

Ładnie się zbiera teraz moja audiczka.

Opublikowano

Polecam Chip Tuning

Grocka 32 , Bydgoszcz

Opublikowano

też szukam magika, który ogarnie temat 2,5 TDI i zablokowanej pompy VP44. Czy macie jakieś opinie na temat firmy Superchip z Bydgoszczy (Sowia) ?

Edytowane przez Janekx

Opublikowano

o Waldku słyszałem różne opinie, ma podobno dobrą i dokładną hamownię.. ale jak mówię, o chipach różne opinie..

ja polecam BRK Tuning w Inowrocławiu

Opublikowano

Dzięki, właśnie umówiłem się w BRK w Inowrocławiu, mam nadzieję że dobra opinia się potwierdzi.

Opublikowano

Nie zawiedziesz się ;)

Opublikowano

BartekZKS

Daj znać co udało się wyciągnąć z Twojego auta;-)

Sam jestem przed takiej samej panny;-)

Opublikowano

BartekZKS

Daj znać co udało się wyciągnąć z Twojego auta;-)

Sam jestem przed takiej samej panny;-)

Ok, ale to zajmie bo teraz u mnie SWAP będzie to może dopiero pod koniec roku będą fundusze na jakaś "zabawę"

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.