Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Tapicer renowacja foteli


tomaszny

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Posiadam fotele takie jak na zdjęciu: http://der-b5.de/Bild:QL_-_Anthrazit_6.jpg.html

Jak się domyślacie boczek jest przetarty a materiał pod 4 literami mocno pofałdował się... Teraz kombinuje co tu zrobić :mysli: Znalazłem w archiwum forum polecanego tapicera z ul. Żeromskiego w Warszawie. Kiedyś słyszałem żeby "kubełków" tudzież "sportowych" foteli nie ruszać? Szukać innych foteli w lepszym stanie? Oddać do tapicera? Kupić w aso materiał (jesli jest dostępny) i dopiero oddać do renowacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał w Aso to pewnie nie tani gips.

Do tapicera !! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, też mam ten problem u siebie. Materiał jest już całkiem przetarty.

Do tego gościa też się wybieram, żeby podjechać i się dopytać czy będzie miał taki materiał. Raz tam podjechałem, ale gość miał zamknięte.

Jego zakład jest otwarty do godz. 17.00 a ja niestety o tej porze kończę swoją pracę.

Jeżeli będziesz u niego, to napisz, czy udało się coś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam identyczne fotele.

Tapicer wymienił mi przetarty wykrój na boczku.

A potem uszył pokrowce na wymiar.

Teraz się nie martwię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem Audi Auto Viva - tapicerka siedzenia 430 pln, tapicerka oparcia niedostępna... więc po kłopocie i wydatku :decayed: U tapicera największym bólem jest dobór materiału - niestety faktura ani odcień nie będzie taki sam jak oryginalna tkanina. Koszt 150/200 pln za boczek oparcia (nowy fragment od ramion do dołu) plus regeneracja boku siedziska przy udzie (nowa gąbka). pox majster na Żeromskiego 17 otwarty 9 - 18 tel. 22 835 46 91.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gratuluje wyboru zwłaszcza że pan Andrzej z żeromskiego nie zaoferuje wam oryginalnych matreiałów do audi jak chcecie wsadzac polskie tandetne materiały to gratuluje wyboru.Znam jednego tapicera który moze wam zaproponowac oryginalne materiały a i wykonanie jest jak fabryka .namiary na niego to piaskowa 3 warszawa tel.0-889199756[br]Dopisany: 05 Listopad 2008, 19:08_________________________________________________poza tym zajefajnie obszywa kierownice widziałam u kupla w s3 kierownice cala w dziurkowanej skorze z czerwona nicia super po prostu.a i ceny nie są wygórowane z tego co mi mówił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacjent z Żeromskiego zaoferował mi oryginalną tapicerkę z A4 ale w innym odcieniu - pozostał mu duży skrawek oparcia tapicerki po lifcie. Odwiedziłem też tapicera na Powstańców Ślaskich niedaleko Suzuki - w ofercie tylko tkaniny w podróbie (faktura i odcień od czapy) i cenna wyższa niż na Żoliborzu wiec odpada. kasia82 dzięki za namiar trzeba będzie odwiedzić gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...