Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AZB B5] Black Avant S4 |Recaro|2x PDC|2DIN|Soft|

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym przedstawic Wam moją nową zabawke :)

Audi S4 B5 Avant 2001r.

Silnik: 2,7 Biturbo AZB

- DV'y DAHLBACK RACING

Wydech: Custom na dwóch tłumikach Remus

Zawieszenie: Na razie Stockarrow-10x10.png S4

Hamulce: Na razie Stockarrow-10x10.png S4 polift

Wyposażenie:

- Skrzynia manual 6 biegów

- Quattro

- Xenon + spryskiwacze reflektorow + samopoziom

- Pełny FIS

- Dekory Carbon z niebieską nicią

- Tempomat

- Skórzana kierownica trójramienna

- Elektryczne otwieranie szyb przód i tył

- Domykanie szyb z pilota (kluczyk scyzoryk)

- Podłokietnik przód i tył

- Dzielona kanapa

- Podgrzewane fotele

- Elektrycznie ustswisny odcinek lędźwiowy oparć foteli

- Czarna podsufitka

- Bose

- Parktronic przód i tył

- Alu ramki wokół szyb "Dark Chrome"

- Elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka

- 18" felgi aluminiowe

Fotki po zakupie:

DSC01815b_wqewpns.jpg

DSC01816b_wqewpnq.jpg

DSC01814b_wqewpne.jpg

DSC01818b_wqewpeh.jpg

DSC01817b_wqewpep.jpg

DSC01808b_wqewpxr.jpg

DSC01820b_wqewpex.jpg

DSC01809b_wqewpxw.jpg

DSC01811b_wqewpxa.jpg

DSC01812b_wqewpnr.jpg

DSC01828b_wqewpsp.jpg

DSC01827b_wqewpwe.jpg

Auto mam kilka dni i musialem wracać do Norwegii więc narazie zero modów :/

PLANY:

narazie montaż gratow czekających w garażu:

-Kremowe Recaro, ZROBIONE :banan: Niestety nie do konca bo jest z sedana i tylne oparcie nie pasuje :facepalm:

-Konsola 2 DIN ZROBIONE

-Gwint z poprzedniej Quattro gdzies sie wala ale kupie chyba nowy

-Na ten sezon kola z poprzedniej. Wzór taki na jakich teraz stoi ale ori z A8 D3 S-Line 19" et45 8,5J

Na nastepny wpadnie ciekawsze koło :)

-Zaciski Porsche są, trzeba reszte zestawu dokupic

- Grill wzór RS4 ZROBIONE

-Wskaźnik Boost ZROBIONE

- Przyciemnicć szyby

Za dwa tygodnie na urlop to cos rusze z projektem :D

Opis znajduje się również na SportAudi wiec niektóży może juz widzieli :)

Edytowane przez razk

Opublikowano

Piękna sztuka :) jeśli można wiedzieć to ile dałeś za ta eSe?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe stołki juz na aucie :banan:

DSC01938j_spxnphe.jpg

DSC02051j_spxnpha.jpg

DSC01943j_spxnprh.jpg

Niestety z Sedana i tylne oparcie nie pasuje :facepalm:

Czarny Grill

DSC02048j_spxnpxa.jpg

Mały gadzet

DSC02053j_spxnpxq.jpg

DSC02060j_spxnpnx.jpg

Wskaznik pokazuje doladowanie ok. 1,2 bar wiec auto chyba po sofcie :)

A tu porównanie 18" vs 19" :naughty:

DSC02044j_spxnpnw.jpg

DSC02045b_spxnper.jpg

Edytowane przez razk

Opublikowano

robi robote ;)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Grubsze mody zostawiam na 2016. Zrobione rzeczy ktore mnie denerwowaly (kosmetyka):

- PDC tył i przód działa już jak należy :)

- wymiana uszkodzonego silniczka przednich wycieraczek, przy okazji pióra Valeo Silencio Xtrim

- wymiana przyrdzewialego ramienia tylnej wycieraczki, przy okazji pióro Bosch Aero Twin

- wymiana utlenionych trójkątów szyb drzwi tylnych

- dalej nie wpasowalem tylnego oparcia Recaro z sedana więc tymczasowo wjechało oparcie z avanta w kremowej skórze pasujące kolorem do przodu Recaro

eSa dostala tez nowe kola i jest gotowa na zime :

image3A12_sxnspeq.jpg

Borbet 18" 8J ET35 Czarne dekielki oooo czekają już na montaż :)

W okresie świątecznym mam dłuższy urlop to napewno zamontuje jeszcze 2Din i przełoże kremową skóre z boczkow które dostalem z Recaro do swoich boczków

Edytowane przez razk

Opublikowano

Zadbana eska:-) dbaj o nią:-) gratulacje:-)

Opublikowano

Na forum jest opis jak przerobić tylne mocowanie kanapy

Opublikowano
  • Autor

Z sedana do avanta? Jesli trzeba przelozyc skore i gabke to odpada bo skora recaro ma do "plecow" oparcia calkiem inne mocowanie niz moje trzy pozostale oparcia z avanta

Opublikowano

- PDC tył i przód działa już jak należy :)

Mozesz rozwinąc temat przedniego PDC ?

Edytowane przez OLI_B5

Opublikowano

Piękna zazdroszczę silnika:)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

- PDC tył i przód działa już jak należy :)

Mozesz rozwinąc temat przedniego PDC ?

Nie za bardzo potrafie. Klpilem juz z przednim PDC. Ogolnie z zewnatrz jak ori (wiem ze nie bylo w b5. Przod zalanczany malum przyciskiem pod konsola kolo kolan, sygnalizuje tak samo jak ori tyl :) musze jeszcze tylko ten nie pasujacy do niczego przycisk wymienic na przycisk przedniego PDC z jakiegos auta grupy VW i wpasowac go gdzies ladnie np. w tunel :)

Piękna zazdroszczę silnika:)

Dziekuje :) od pierwszej b5 (to juz moja 4) chcialem wlasnie S4 BiT. Jak juz wzialem sie za szukanie to nic cieawego dlugo nie bylo. W koncu pojawil sie czarnuch 2001r. tak jak chcialem wiec za dlugo sie nie zastanawialem. Co prawda chcialem sedana ale znalezc czarnego sedana z koncowki produkcji to chyba nie lada wyczyn ;) okazała sie zadbana wiec wrocila ze mna do domu. Jak narazie jestem bardzo zadowolony :D

===========================================================================================================================

Chwila modzenia:

DSC022172_snrhhqn.jpg

I 2DIN na miejscu :)

DSC0025JP_snrhrxn.jpg

Narazie jeszcze bez radia ale niebawem wpadnie jednostka 2DIN

A tu taki maly Tuning ;)

MG20334jp_snrhrpe.jpg

S4 Ślub Edyszyn :D

Edytowane przez razk

Opublikowano

Ta ramka pod 2 din to jest z allegro?

eSka pierwsza klasa :)

Opublikowano

Też ciekawi mnie ta ramka, czy to jest ta z alledrogo? :P

Opublikowano
  • Autor

Tak, ramka z allegro ;) dobry patent ze tymczasowo na male radio tez jest git ;)

Edytowane przez razk

Opublikowano

Całkiem fajnie siedzi pod radio 1 din, ciekawe jak przy 2 din będzie wyglądało :D

Opublikowano

Gril mogłeś zostawić esowy, lepiej pasuje :D

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Gril mogłeś zostawić esowy, lepiej pasuje :D

Moze docelowo bedzie ori Rs z czarna ramka ale narazie jest taki. Bardziej mi sie widzi niz grill z S bo jak wiadomo S4 ma taki dziwny kolor, nie jest czarny

MALY UPDATE:

==========================================================================================================================

Ska troche przespala pod kocem ze wzgledu na narodziny drugiej pociechy.

Ostatnio cos sie ruszylo:

- Wszystkie cewki nowe

- Świece NGK z RS4

- Filtr powietrza Pipercross

- Filtr oleju Bosch

- Olej Valvoline VR1 Racing 5w50

DV Dahlback racing juz nie trzymaly wiec zostaly zastapione Forge 007

image3A18_arpppns.jpg

Tani wskaznik Boost zostal zastapiony wskaznikiem Depo Racing. Model Smoked Dual View

image3A18_arpppnw.jpg

Koncza sie seryjne hamulce wiec na montaz czeka Brembo 6 tlok z tarczami 345mm

image3A18_arpppee.jpg

Nad tylnymi jeszcze mysle :) Pojada pewnie na odnowienie. Kolor tyl i przod bedzie żolty. Logo moze Lambo :P

Gwint na dniach przyjedzie.

Komputer pojechal na wylaczenie drugich sond wiec na wiosne skladam nowy wydech. Caly od DP. Koncowy tlumik z przepustnica sterowana z kabiny zeby nie zawsze darl ryja :D

Na nowy sezon dojada tez Smice WAGNER TUNING

Narazie to tyle ;)

============================== UPDATE 12.10.2016 ================================================

A więc zabralem sie troche za wnętrze bo wQ....ły mnie niektóre rzeczy :)
Wskaznik boost poszedł w czarny mat bo po zakupie byl srebrny mat i nie pasowal do wnetrza
DSC3010sj_aresewx.jpg
Wpadla nowa gała :) moja byla w calkiem niezlym stanie ale ta odmladza wnętrze :)
DSC3006sj_aresesw.jpg
DSC3007sj_aresesq.jpg
DSC3011sj_aresear.jpg
Przed montażem odciąłem caly gwint z drążka jłednak była dla mnie jeszcze za dluga to pozszlo jeszcze 1,5-2cm. Teraz jest ok. Mieszek został ori bo w dobrym stanie ale jest za długi i (za głębokie dziury dookoła drążka). Uszyją mi nowy, krótszy może ze wstawką perforowaną. Uchwyt ręcznego też bedzie obszyty perforowaną.
I plastikologia :) dokupiłem wszystko czego brakowalo lub bylo pęknięte, złamane, zużyte itp.
DSC3037sj_aresspe.jpg
Oprócz tego co na zdjęciu do wymiany poszla klapka bezpieczników, klamki wewnętrzne pójdą w czarny mat, dostana tez podswietlenie (ori a6 c5).
============================UPDATE 21.12.2016========================================================================
Kolejne fanty czekaja na montaz :D
image3A22_anqahhh.jpg

Edytowane przez razk

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Swietne to s4. Widac ze wkladasz w nie duzo serca. Detale robia robote

Opublikowano

sprzęt marzenie :) z ciekawości ile takie cudo pali ? :D wiem ,że przy takim samochodzie na spalanie się nie patrzy no ale jestem ciekaw :D

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, ForzaMaciej napisał:

sprzęt marzenie :) z ciekawości ile takie cudo pali ? :D wiem ,że przy takim samochodzie na spalanie się nie patrzy no ale jestem ciekaw :D

Srednio 15l. Wiadomo ze im wiecej sie cisnie tym wiecej pali. Ostatnio upalalem na sniegu to bak starczyl na ok 160km :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.