Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi od RS 4 B7 18'' 5x112 wejda do b6 avant? ?


dawid93

Rekomendowane odpowiedzi

Napisalem juz temat ze kupie takie felgi. Koledzy pisza ze beda wystawac. Jak jest naprawde? Mial ktos u siebie w takim aucie juz te felgi ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka szerokość i ET tych felg?

Jeśli 8,5" i ET 30 to będzie w pytke.

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego te felgi z linku spokojnie Ci wejdą na auto, żeby wystawaly musiał byś mieć Et poniżej 25 tj 23 i mniej, będziesz potrzebował do nich dystansow żeby jakoś to wyglądało bo felgi będą bardzo schowane w nadkole auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku jakie dystanse na przod i na tyl zeby kolo bylo praawie rowne z nadkolem ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku jakie dystanse na przod i na tyl zeby kolo bylo praawie rowne z nadkolem ? ?

Najmniejszy jaki możesz założyć to podejrzewam jakieś 13 mm oczywiście z kołnierzem centrujacym i na przodzie będzie już równo na tyle musisz dać 15 mm i wtedy będzie też prawie równo z nadkolem.

Ja przy takich felgach miałem :

Przód 14 mm

Tył 20 mm

Ogólnie przód ok tył trochę przycieral na mocnej chopce dlatego tobie na tył radzę 15mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitroo - Dziekuje, bede mial na uwadze Twoja rade :)

MichałA4 - Dziekuje za odpowiedz co i jak zrobic. Chcialbym miec prawie rowno ze wzgledu na normalne uzytkowanie pojazdu takze przod zrobie jak piszesz i tyl rowniez. Postaram sie zalatwic dystanse i przymierzyc ktore najlepiej beda mi odpowiadac. Przy 14mm na przodzie nie bede przycieral nadkola gdy skrece kola na "full"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitroo - Dziekuje, bede mial na uwadze Twoja rade :)

MichałA4 - Dziekuje za odpowiedz co i jak zrobic. Chcialbym miec prawie rowno ze wzgledu na normalne uzytkowanie pojazdu takze przod zrobie jak piszesz i tyl rowniez. Postaram sie zalatwic dystanse i przymierzyc ktore najlepiej beda mi odpowiadac. Przy 14mm na przodzie nie bede przycieral nadkola gdy skrece kola na "full"??

Nie u mnie przód pracował w całym zakresie bez przycierania miałem zawieszenie ba ale tam naprawdę jest dużo miejsca więc o to byłbym spokojny najlepszy na przód byłby dystans między 10-14 mm ale ciężko o takie z kołnierzem centrujacym z przodu os jest bardziej rozsunieta niż z tyłu stąd te różnice w dystansach, co do tyłu to szukaj 15-20 mm więcej i mniej nie ma co, jak już bryczke rozepchasz to aż prosić się będzie o zglebienie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...