Skocz do zawartości
IGNOROWANY

komputer pokładowy


Bartek10

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka forumowicze!!!

Podłącze się do tematu w sprawie komputera w B6 :a4fan:

Jestem po zakodowaniu navi w liczniku lecz nie uzyskałem informacji kanału kodowania. Wyobraźcie sobie, że cwaniaki laptopa mieli ze specjalnym ekranem, takim jak stosują w bankach i zacholerę nic nie mogłem podejrzec. Na moje pytanie po prostu mnie osikali i powiedzieli, że wszystko co robią to jest ich tajemnicą!!! Trochę szkoda, a poza tym mam kolejny problem bo w manetce po prawej stronie fajerki nie mam przełącznika do obsługi navi i kompa, po każdym razie navi muszę na chwilę wyłączyc aby załączyły się strzałki na fisie. Totalny syf. Infomacje w fisie są skrócone z okrojonymi funkcjami komputera pokładowego. No i czekają mnie znów dodatkowe koszty. Nie udało im się totalnie z telefonem. Twierdzą, że nie przyjmuje kodów normalnie lipa :angry: Może ktoś ze szanownego grona jest w stanie wskazc mi co z tym fantem mam dalej zrobic :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Morgan za naprowadzenie mnie w temacie kompa!!!

Wow super!!! Czeka mnie teraz zakup nowej manetki i problem kodowania kompa. Rozmawiałem z ASO w Toruniu i potwierdzam cenę, która wacha się w granicach 400 zł za samą manetkę. Nie wiem narazie jakie poniosę koszty montażu i kodowania. Może jest ktoś z kujawsko-pomorskiego kto podjąłby się w temacie kodowania i instalacji nowej manetki do mojej niuni :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...