Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto


FBI

Rekomendowane odpowiedzi

To w takim razie skąd na wyświetlaczu info np o egt?

U mnie nie ma bo nie mam vfiz, liczniki RS4 pokazuja tylko olej.

Co do zdjęć filmów itd, będą bedą jak ogarnę i znjadę czas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, to film danielsa

Danielu wypowiedz się na temat działania tego ustrojstwa? jak nie tutaj to na PW

FBI ten centralny icek troche jest niski, nie mogłeś np 230 wstawić? nawet większy by wszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie skąd na wyświetlaczu info np o egt?

wersja vfiz rozbudowana o dodatkowe opcje, nie ma tego w standardzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle napisałem, chodziło mi o 320 albo więcej.

Masz foto tego 260?? bo u mnie taki spokojnie wyrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle napisałem, chodziło mi o 320 albo więcej.

Masz foto tego 260?? bo u mnie taki spokojnie wyrobi

Witaj

z pewnych względów nie wkładałem większego, wolałem grubszy a niższy:)

Tak z nowosci to przebudowuję układ chłodzenia na wydajnieszy, podczas ostatnich testów ugotowałem czujnik położenia wału,

Na początku tematu dodałem filmik jak to jechało na hamowni, niestety nie docelowy (padła bateria)

Odnośnie filmiku jak to jezdzi, jak uporam się z chłodzeniem i czujnikiem halla, będzie tutaj dodany.

Ostatnio padły klocki w ceramice - 700€ wyglada tak:

1998700300_1441531884_thumb.jpg 1037263200_1441531888_thumb.jpg 5626351500_1441531891_thumb.jpg

A tutaj mała atrakcja:)

2176425700_1441531893_thumb.jpg 3899462600_1441531896_thumb.jpg

Który ładniejszy:)?

Edytowane przez FBI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleisz kiedyś jakiś filmik np. 0-100 lub 0-200 jak to jedzie bo jak na razie to skończyło się na napinaniu i wklejaniu kwot w euro, taki lans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleisz kiedyś jakiś filmik np. 0-100 lub 0-200 jak to jedzie bo jak na razie to skończyło się na napinaniu i wklejaniu kwot w euro, taki lans?

Napisałem jak jest;)

w pierwszym poscie masz filmik z hamowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleisz kiedyś jakiś filmik np. 0-100 lub 0-200 jak to jedzie bo jak na razie to skończyło się na napinaniu i wklejaniu kwot w euro, taki lans?

Napisałem jak jest;)

w pierwszym poscie masz filmik z hamowni

A co na nim widać? nic, pokaż jakiś sprint z licznikiem w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleisz kiedyś jakiś filmik np. 0-100 lub 0-200 jak to jedzie bo jak na razie to skończyło się na napinaniu i wklejaniu kwot w euro, taki lans?

Napisałem jak jest;)

w pierwszym poscie masz filmik z hamowni

A co na nim widać? nic, pokaż jakiś sprint z licznikiem w tle.

No coż skoro Ci to nie wystarczy:)

filmik będzie spokojnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś nowego odbiegającego od reszty się tu pojawiło. Graty za modyfikacje 2.0tdi i całej B7, choć nie które mi nie leżą ale to kwestia gustu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś nowego odbiegającego od reszty się tu pojawiło. Graty za modyfikacje 2.0tdi i całej B7, choć nie które mi nie leżą ale to kwestia gustu :hi:

Dziękuje za uznanie :hi: jednego z prekursorów B7:) myślę zę gusta są różne jedne bardziej chore inne mniej, myślę że opinia jest ważna ale ogółu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo tu sie dzieje widze ładnie Graty zapału Kolego :hi:

bede sledził temat

Edytowane przez michałswd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Z powodu, przedłużających się prac nad układem napędowym, nie było okazji wykonać jeszcze odpowiednich filmików i fotek.

Aktualnie prace zmierzają do uzyskania 400 koni wyłącznie na paliwie.

Jeżeli ktos chciałby lub kogoś interesuje modifikacja swojego silnika 1.6 do 3,0 tdi

w szczegolności 1.9/2.0 tdi na wersje wyscigowe bądz mocne streety, oferuje wzrost mocy od 200 do 500+ koni mechanicznych oraz do 1000Nm momentu obrotowego.

Takie modyfikacje tylko u mnie, zainteresowanych proszę pisać PW.

Myślę, do nowego roku ze wszystkim się uporam i coś Nakręcimy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam czytam i czytam ,mogłbys jakoś "rozszerzyć" opis modyfikacji mechanicznych dla tego silnika

jak znajdziesz chwile czasu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Jest na PW

Pozdrawiam


WItam wszytkich zainteresowanych modyfikacjami,

Dla wyjaśnienia,

Ja nie udzielam korepetycji, tylko wykonuje modyfikację, więc proszę mnie nie pytać, jak się "TO" robi, albo wciskać kit, co się da albo nie da.

Od teraz odpisuję tylko zdecydowanym osobom, które mówią czego chcą, wykładają kasę, zostawiają wózek, i odbierają kiedy gotowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź opowiadać bajki dzieciom w przedszkolu. Chcesz mody robić ludziom, a nawet wykresu nie pokazałeś? Zejdź na ziemię bo pierwsze co się robi w takich sytuacjach to weryfikacja na asfalcie z innym mocnym autem, albo Racelogic najlepiej. Domyślam się, że żadnych czasów nie będzie bo byłaby co najmniej kompromitacja. Tu są ludzie którzy modyfikowali auta i wiedzą na co można liczyć

Edytowane przez szymeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź opowiadać bajki dzieciom w przedszkolu. Chcesz mody robić ludziom, a nawet wykresu nie pokazałeś? Zejdź na ziemię bo pierwsze co się robi w takich sytuacjach to weryfikacja na asfalcie z innym mocnym autem, albo Racelogic najlepiej. Domyślam się, że żadnych czasów nie będzie bo byłaby co najmniej kompromitacja. Tu są ludzie którzy modyfikowali auta i wiedzą na co można liczyć

Widzę, że masz jakiś problem natury przyrodzenia,

i nie sr** mi w temacie, jak cię to nie interesuje, brakuje ci chyba jakiejs jeszcze banalnej V8 w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...