Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana dwumasu afn!


manus2006

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Koledzy jakie sprzeglo i kolo sztywne wsadzić do afn? Chciałbym cos mocniejszego żeby wytrzymalo 400nm :)

Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do mnie to ogarniemy sprzęgło tarcza kewlar i wzmocni się docisk masz ana tam jest tarcza 228 dobrze mowie?? 536 801 889

W Toledo miałem sztywne i komplet g 60 i było ok. Ale u ciebie jest silnik wzdłużne to podejdzie kolo z b4 1.9 bo rozrusznik jest inaczej i do tego podchodzi komplet seria 228 ewentualnie tarcza kewlar tak jak pisałem. Jest jeszcze druga lepsza opcja przerobienie powyższego koła pod tarcze 240mm. Najlepiej zadzwoń to ci wytłumaczę co i jak.

Edytowane przez tomitdi07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety seryjne sprzeglo z 1z jest za słabe na takie moce mam u siebie zamontowany taki zestaw silnik ahh plus wtryski 216 moment ok 300nm ale nie wiem jak długo pociągnie taki zestaw jest dobry do mie modzonego silnika zakladaj sprzeglo z awx to chyba jedyna opcja jeżeli nie chcesz nic przerabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy z awx wejdzie bez problemu sprzeglo z calym dwumasem

Chyba ze może na mój stary dwumas wejdzie sprzeglo z awx?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby kupic zestaw sprzegla razem z jednomasem dedykowanym do awx ?

mam do kupienia taki zestaw w hurtowni za 1100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w awx 173km 393 Nm trzymał bez problemu 3 lata i w piz...cały czas. Co do sprzegla to zakładaj sztywne kolo tarcza kewlar docisk seria i spokojnie ogarnie 400nm są jeszcze inne opcje np. Tarcza z.awx \avf przerobione kolo i kevlar lub seryjna tarcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do mnie to ogarniemy sprzęgło tarcza kewlar i wzmocni się docisk masz ana tam jest tarcza 228 dobrze mowie?? 536 801 889

W Toledo miałem sztywne i komplet g 60 i było ok. Ale u ciebie jest silnik wzdłużne to podejdzie kolo z b4 1.9 bo rozrusznik jest inaczej i do tego podchodzi komplet seria 228 ewentualnie tarcza kewlar tak jak pisałem. Jest jeszcze druga lepsza opcja przerobienie powyższego koła pod tarcze 240mm. Najlepiej zadzwoń to ci wytłumaczę co i jak.

Mam w tej chwili poważy problem, mam rozebrane auto,a do poniedziałku muszę je złożyć, koło zamachowe 1z 228 audi 80 ,a docisk g60 240 nie wiem czy oddać sprzęgło i kupić 228 czy coś przerabiać...

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...