Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[SYSTEM NOKIA][TYŁ AKTYWNY] Problem z tyłem/fader


Chmielu1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam duży problem,

mianowicie mam kupiony moduł wszystko podłączone jak trzeba przód gra, tył też ale nie do końca. Gdy w faderze w radiu balans przestawiam -7 na tył, to tył nie gra, gdy daję fader na 0 gra przód i tył a gdy dam fader na +7 również gra przód i tył, czyli gra na efekcie "skręcenia na barana" wszystkich głośników ze sobą, mimo iż tak nie jest. Wiecie w czym może być problem?

Mogę podpowiedzieć iż sprawdzane na 2 radiach i na obu jest to samo, dodam parę fot z instalacji.

x28lf6.jpg

2nvs32d.jpg

2hgbyg2.jpg

svj6er.jpg

i przy okazji czy taki ori wzmacniacz nokii uciągnie te 2 120watówki? Dostałem je od znajomego za free i jestem ciekaw.

p7j7s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzmacniaczyk nokiowy ma 2x20w A co do podłączenia to pewno coś tym modułem nie teges

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to modul nowy kupie. To skoro ten wzmacniacz ma 2x20 to przy radiu np 4x50 nie lepiej takie glosniki bezposrednio polaczyc z radiem bez modulow i wzmacniacz wywalic?

Edytowane przez Chmielu1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5x50 masz na pudełku a faktyczne rms masz pewno 4x22 duzo ludzi po wymianie glosnikow w półce puszcza kable bezpośrednio do radia zakładając oczywiście radio niefabryczne wzmacniacz nokia dobrze gra z fabrycznymi głośnikami podłączony modułem pod radio ja tak miałem pod Pioneer podłączone i bylem miło zaskoczony teraz jednak wróciłem do ori radia

Jeśli będziesz chciał dać nowe glosniki w polke to ten wzmacniacz juz lepiej ominac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co tylu nie bede ruszal tylko go "dokrece" bo drga kupilem alpine 180rr i pod niego wsio podepne co do modulu moze dlatego tak gra bo modul mupiony jest pod bose? Modul juz byl jak auto kupilem jak sprawdzic czy modul jest pod bose? A 2 sprawa co bys polecil na wymiane przednich 10tek w drzwiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł pod bose nie będzie dobrze działać na zwykłym systemie wiec masz gotowa odpowiedz dlaczego nie gra tak jak powinno

Ten moduł pod bose jest inaczej zmontowany bo ma ruszyć wszystkie aktywne głośniki a nie tylko tył a jak wygląda od środka to nie wiem bo nie oglądałem go od środka w zwykłym jest czarna pucha i w środku instalacja zmieniająca sygnal tylko pod 2 głośniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz pod nokia.

Sam kupilem przewod mini-iso --> 2x RCA i do tego konwerter sygnalu hi/lo

Tez dziala.

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez marivs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz pod nokia.

Sam kupilem przewod mini-iso --> 2x RCA i do tego konwerter sygnalu hi/lo

Tez dziala.

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka

Ok, dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście sam sobie zrobiłem chincze po odpowiednim ustawieniu radia nie jest zle. Choć w przyszłości zamierzam wsadzić w miejsce suba wzmacniacz aby zasilić drzwi.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem otóż mam przejściówke system noki i tylne głośniki nie graja, nie wiem o co chodzi. Dzisiaj sprawdziłem czy nie mam atrap przypadkiem i nie mam kable wszystko ida od tylnych głośników. Prosze o pomoc

http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-i5006541150.htmlmam taką przejściówke

Edytowane przez mks1948
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...