Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pęknięta szyba


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, pękła mi szyba przednia. Nie mam ubezpieczenia szyb, ale mam AC w AXA. Czy da się z AC naprawić szybę, czy nie?


Mam jeszcze zadrapany błotnik i pęknięty zderzak (szkoda parkingowa) można to zgłosić jednocześnie razem z szybą czy osobno trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam jeszcze zadrapany błotnik i pęknięty zderzak, można to zgłosić jednocześnie razem z szybą czy osobno trzeba?
Jeśli potrafisz udowodnić, że uszkodzenia powstały w wyniku tego samego zdarzenia, to możesz zgłaszać.

(szkoda parkingowa)

Z własnej winy, czy kogoś? Jeśli to ktoś, to można spróbować ustalić sprawcę (monitoring).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenia nie z mojej winy ale to dawno już było po prostu na razie tego nie robiłem.

Wysłane z mojego C6903

To jak najlepiej pozgłaszać te szkody, żebym nie był stratny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, pękła mi szyba przednia. Nie mam ubezpieczenia szyb, ale mam AC w AXA. Czy da się z AC naprawić szybę, czy nie?

Mam jeszcze zadrapany błotnik i pęknięty zderzak (szkoda parkingowa) można to zgłosić jednocześnie razem z szybą czy osobno trzeba?

Kiedy zawierałeś ubezpieczenie? Z tym pierwszym nie powinno być problemu, z drugim może być trochę więcej kłopotu: http://surance.in/owu-axa-czyli-autocasco-w-wersji-direct/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek grudnia zawierałem umowę. Czemu z drugą szkodą będzie problem? Mam zniesione wszystkie wkłady własne, amortyzację itp., więc chyba nie będzie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy OWU na surance.in są właściwe.

Z obcierką problemem może być czas, jaki upłynął i brak związku z szybą. Może zgłoś szkody oddzielnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba Będzie zgłosić osobno. Co do czasu jaki upłynął to Przecież nikt nie wie kiedy szkoda wynika, mogę Powiedzieć że dzisiaj. Mam tylko pytanie, czy jak zgłoszę szybę ktoś przyjeżdża na oględziny? Będzie widać że mam przycierke lekka, czy jak będę zgłaszał szybę to od razu Powiedzieć że ktoś mi na parkingu przychaczyl ?

Wysłane z mojego C6903

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo (tak mialem w generali) zalezy pewnie od TU robia zdjecia i mierza grubosc powloki lakierniczej - mialem tylko peknieta szybe :) Wszystko zapisuja i moze byc pozniej kupa, lepiej zglosic wszystko razem. Koles powiedzial, ze TU potrafi obnizyc wartosc pojazdu przy wyplacie AC jezli np ukradna fure lub bedzie kasacja bo cos bylo juz uszkodzone.

Platnosci lubia z wyplatami bywa roznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...