Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tzxx

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. W bialym wyglada dobrze, ale slyszlaem, ze nie bedzie nastepnej generacji 5GT 4GT? aby na pewno?
  2. No ladne cacko, to chyba bedzie nastepca mojej 3er gratuluje. Czworka coupe tez piekna, ale to jest obecnie najpiekniejsze produkowane BMW. Edit: 6er gc jest najpiekniejszym, ale mnie nie stac
  3. Dodatkowo (tak mialem w generali) zalezy pewnie od TU robia zdjecia i mierza grubosc powloki lakierniczej - mialem tylko peknieta szybe Wszystko zapisuja i moze byc pozniej kupa, lepiej zglosic wszystko razem. Koles powiedzial, ze TU potrafi obnizyc wartosc pojazdu przy wyplacie AC jezli np ukradna fure lub bedzie kasacja bo cos bylo juz uszkodzone. Platnosci lubia z wyplatami bywa roznie.
  4. CarPro Cquartz to coś wartgeo uwagi? Taki wynalazek proponują mi na cermikę...dzięki
  5. a gdzie to widać ???? ...a dlaczego sie czepiasz? Zacna furmanka
  6. Przycinij szyby tyl bo wyglada to teraz jak akwarium furka koks, ale te felgi tez cos mie nie leza...na szczescie to Twoja furmanka i Tobie sie ma podobac Znaczek S line od strony kierowcy jest ciut krzywo doklejony?
  7. Mam pytanie, przymierzamy sie za jakis czas do zkaupu auta w leasingu operacyjnym. Koszt okolo 80000 brutto. Firma leasingowa nakazuje nam ubezpieczyc auto od kwoty netto, a nie brutto (najlepiej PZU). Jestesmy VAT'owcami co sie dziej w momencie szkody. Kasuje/kradna nam auto i musze zaplacic VAT? Nie mozna tego jakos ominac bo roznica w cenie polisy od kwoty netto czy brutto jest smieszna, a ja bede musial pokrywac za kazdym razem VAT takze przy kazdej naprawie nie objetej gwarancja. Wiem, ze wtedy mniej zaplace skarbowce, ale jednak nie chcialbym ich kredytowac. Od samochodu odliczamy 50% VATu bo bedzie sluzbowo/prywatny. Dziwna sprawa, bo jak mi np TU udowodni, ze nalezy mi sie odszkodowanke bez VAT?
  8. tak, trzeba trzymać inaczej nie zakręci. błąd zacisku 50 i zwarcie z masą jak u innych...
  9. aku jest agm i zakodowany wiec to nie to...ale dzięki.
  10. czy ktoś w końcu ogarnął ten temat? może się podzieli bo mamy taką jedną piękną B8 na warsztacie z błędem jak powyżej.
  11. no tak tez probowalem zrobić po przeczytaniu tego postu ale niestety mi zakreci baaaardzo krótko i nie wlaczy się silnik po takim jednym wcisnienciu. Ja musze trzymać dopóki odpali... może to wina ze czasami wyskakuje w VAG zwarcie z masa na rozruszniku, nie wiem już ehh
  12. Panowie bo ja zglupialem Ja odpalam auto wkladajac kluczyk na tzw pierwsza pozycje później dociskam i puszczam, az zapala się wszystkie ikonki i zgasną swiece. Pozniej dopiero sprzeglo i dociskam kluczyk oraz trzymam (sprzeglo i kluczyk) az odpali. Z tego co widze każdy odpala inaczej ale ja musze ten kluczyk trzymać dopóki auto nie odpali. Jak wcisne go na krótko to zakreci ale nie odpali czy to jest correct? Powiem wiecej nie działa mi system start/stop - pisze ze System Start/Stop is Unavaible wiem ze to dobrze ale to oznacza ze cos się zdupcylo a bledów zero. Czasami jak jade do mechanika to po jego próbie odpalenia on tylko raz naciska zakreci ale nie odpali pokazuje zwarcie rozrusznika do masy (blad sporadyczny jak podepniemy kompa) mial ktoś tak czy to jest cos poważnego? Silink CAGA 2.0 TDI manual FWD
  13. znalazłem czyli jakie sa pełne koszty instalacji tej "wygody"?
  14. no wlasnie ma ktoś na to patent co trzeba domonotwac przekodować?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.