Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Używany laptop do 600zl


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje używanego laptopa głownie do internetu i oglądania filmów. Czy któraś z tych aukcji jest warta zainteresowania?

http://olx.pl/oferta/laptop-samsug-r580-15-6-i3-4gb-win7-64bit-CID99-IDblgyL.html#ad9f72269e;promoted

http://olx.pl/oferta/laptop-lg-e500-core2duo-t5450-3gb-320gb-win10-serio-super-stan-CID99-IDbidR9.html#ad9f72269e;promoted

http://olx.pl/oferta/acer-aspire-5740-athlon-ll-2x2-00ghz-2gb-ram-320gb-ati-hd-z-hdmi-CID99-ID5uAk1.html#4623c07a86

A może polecicie jakiś pancerny model w tej cenie którego powinienem wypatrywać na aukcjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pancerny, to najlepiej z jakiejś linii biznesowej, np. HP 8440p, a nie plastikowe zabaweczki dla nastolatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszac pancerny miałem na myśli aby nie trafić na jakąś minę:-D

Żaden z tych nie jest wart zainteresowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z wymienionymi, wiem natomias że używane lepiej kupować z wyższej półki, takie co są wykorzystywane przez firmy, a potem hurtowo poleasingowo sprzedawane całymi kontenerami, dzięki czemu jest łatwy dostęp do części zamiennych jak coś klęknie. Jak w zwykłym laptopie dla ludu coś się uszkodzi, to znalezienie części zamiennej na rynku wtórnym często jest niewykonalne, a naprawa w serwisie nieopłacalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.device.pl/

Polecam te firme jesli chodzi o uzywane laptopy.

Do 600zł jakiegos IBM'a/Lenovo dostaniesz ogarnietego z roczną gwarancją

Natomiast zdecydowanie odradzam ACERy, LG, Samsungi, czy HP serii Pavilion a już w ogole używane.

EDIT: no i oczywiście Sony Vaio...także odradzam

Edytowane przez narkil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rozjasnienie trochę sytuacji,wiem że kupno używki to loteria ale znowu wydawać 2.5 tyś na nowy gdzie ja i tak w gry nie gram to mija się z celem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Dell Vostro 1700, kupiony z 7 lat temu i bez problemu smiga do dzisiaj, tak wiec polecam zainteresowac sie rowniez i ta marka :)

Nie wspomne ze mam dwa Samsungi NC10, jednego uzywaja dzieciaki, brak klawis, a spacji ale dziala palcem i nie wspkmne ze lacznie spadl z 10x z roznych wysokosci w tym 3x ze stolu na panele i dalej dziala, troszke obudowa popekala i jeden zawias ale laptopowi jako wewnatrz czy dyskowi nic nie jest :D

Wysłano z i9305

Edytowane przez RumJanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@narkill - wiec wedlug ciebie Packard Bell, Medion, Aristo, a byc moze i Toshiba to topowe marki?

Nie jestem w stanie wymienić wszystkich shitowych marek ; D

Chociaż Toshibe miałem jakieś 6 lat temu z i5 pierwszej generacji w sumie cały czas działa. Ostatnio kupiłem SSD, dałem Matce i jest OK. Nie wiem jak z częściami do Toshiby bo nie miewam ich na serwisie, raz była klawiatura i matryca do wymiany to nie było problemu z dostępnością.

Ogółem polecam Lenovo zarówno serie biznesowa i detaliczna oraz HP serii biznesowej, w detalu (pavilion) notorycznie jest problem z odklejająca sie grafika, nawet w tych nowych lapkach.

Dell'a sprzedajemy tylko rozwiązania serwerowe, wiec co do laptopów sie nie wypowiem, przy czym nie słyszałem o nich złych opini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie wymienić wszystkich shitowych marek ; D

Poprostu zamiast odradzac mogles polecic marki, bylo by prosciej i szybciej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Device - tanie uĹźywane komputery laptopy notebooki i drukarki. Poleasingowe i regenerowane.

Polecam te firme jesli chodzi o uzywane laptopy.

Kupno z tej strony będzie chyba najrozsodniejszym wyborem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 600zl sprzedam Ci cos takiego (nie mamy do siebie daleko):

http://allegro.pl/show_item.php?item=5621293969

100% pozytywnych komentarzy ze sprzedazy uzywanych laptopow. Komputer 100% sprawny, dobrze sprawdzony ze swiezo zainstalowanym systemem. Do 600zl ciezko bedzie znalezc dobra uzywke.

Na pewno odpusc tego LG czy Acera ktorego pokazales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancerny to Dell. Ja mam d630 i bardzo sobie chwale. Nie bierz nic z grafika nVidia/ati bo wadliwe mikroukłady montowane były, wiec mozesz mieć lipe.

Do filmów d630 Ci wystarczy. Tylko ekran ma nieco mniejszy. Za 600 zł kupisz w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4bartek: jak chcesz napisalem ci priva odnosnie Dell E6400, mam 2 sztuki, mozesz podjechac obejrzec, bedziesz chcial to wezmiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem ojcu Lenovo X201. Komputerek 12.1'.

Minus to brak CD/DVD-ROM, ale wersja ze stacją dokującą rozwiązała ten problem.

Laptop posiada całkiem przyzwoite bebechy - i5, win7, 4GB RAM, 320GB dysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...